Wpis z mikrobloga

Wielce community friendly i players first CDPR wyłączył łapki i komenty pod filmem z gównopatchem, znamienny symbol upadku firmy która z potencjału bycia studiem które goni rockstara stala się meme i synonimem porażki w branży gier xD
#cyberpunk2077
  • 37
  • Odpowiedz
Wielce community friendly i players first CDPR wyłączył łapki i komenty pod filmem z gównopatchem, znamienny symbol upadku firmy która z potencjału bycia studiem które goni rockstara stala się meme i synonimem porażki w branży gier xD


@stefan8800: jakim cudem to jeszcze stoi ponad 200pln na GPW, widać jak bardzo inwestorzy nie mają pojęcia. Ja kupowałem w 2015 po 24pln :p
  • Odpowiedz
  • 0
@stefan8800 wykop jak zwykle czarno-biały, albo fanboje broniące gry i #!$%@? akcji cdp rękami i nogami albo hejterzy gadający ze gra to crap 0/10 i w ogóle najgorsza gra dekady
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: A za ile ma stać? Przecież sprzedali gigantyczną ilość kopii gry. Premiera Cyberpunka zaliczyła dużą wtopę i gra okazałą się niedokończona, ale na pewno nie jest tak źle z CDPem jak niektórzy tutaj na tagu chcieliby żeby było.
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Cyberpunkiem pokazali że nie dokończyli gry i ją okroili, jednocześnie szybko zapomniałeś o Wiedźminie. Porównanie do Bethesdy to już totalna beka. Przecież oni z Falloutem zrobili jeszcze większy zjazd xD. CDPR stworzył ogromną grę, na wielu poziomach bardzo rozbudowaną ale i dopracowaną jak na przykład samo miasto. Jeżeli ta gra jest według ciebie dowodem na brak potencjału i mierne umiejętności, to ja nie wiem co w takim razie według
  • Odpowiedz
@stefan8800: szczerze wciąż tylko czekam i wstrzymuje się bo cena leci ciągle w dół. Kupię jak będzie w cenie zgrzewki coli w Norwegii i przejdę dla fabuły.
  • Odpowiedz