Wpis z mikrobloga

cześć, chciałbym zamówić sobie rzecz z amazona.co.uk.
z metod płatności zostaje jedynie płatność kartą, tu pytanie, płacił ktoś z was tam ostatnio/kiedyś kartą? czy transakcja przeszła bez problemów? z tego co wiem, to amazon pobiera kwotę dopiero przy wysyłce, co nie umożliwia pobranie z mojej karty pieniędzy ponieważ nie mogą tej transakcji zautoryzować (w przeszłości miałem taki problem) support pko podpowiedział żeby zmienić metodę autoryzacji z zalogowania się do banku na autoryzację poprzez kod SMS. na dniach będę zamawiać, chętnie poczytam jeżeli ktoś miał styczność.

#amazon #zakupy #kartakredytowa
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Odanrot_Enlana: Przepraszam, że Ci spamuję i nie na temat, ale nie szybciej ci przyjdzie zamówienie z Amazon.de? O ile mieszkasz w Polsce. Kiedyś też coś zamawiałem z innej domeny i szło miesiąc. U mnie płacąc PayPal, pobierają kasę, tego samego dnia, co dostarczają "2,3” dni paczkę. Karty nie miałem nigdy, to nie wiem, jak to jest.
@Odanrot_Enlana, naszymi kartami można płacić w internecie, również w zagranicznych serwisach. Po wykonaniu płatności można do nas zadzwonić i na bieżąco sprawdzać, czy transakcja kartą się powiodła, czy też nie. Nasi konsultanci są dostępni całą dobę pod numerami telefonu: 800 302 302 lub 81 535 60 60.