Wpis z mikrobloga

Minęło już trochę czasu od poprzedniego konkursu, więc jedziemy z kolejnym ( ͡ ͜ʖ ͡) Do wygrania trzy zestawy kosmetyków samochodowych.

Co zrobić, aby wygrać? Napisz (lub pokaż) w komentarzu pod tym postem jak wyglądałby samochód Twoich marzeń. Uzasadnienie oczywiście mile widziane. :)

Zestaw nagród otrzymują dwie osoby z największą liczbą plusów oraz jedna wybrana przez zespołowe jury. Plusy zbieramy do 22.03.2021, do godziny 20:00.

#rozdajo #konkurs #motoryzacja #rajdy #rajdy24 #samochody
KajetanKajetanowicz - Minęło już trochę czasu od poprzedniego konkursu, więc jedziemy...

źródło: comment_1616159821sFV9qc6Vl2Fh5v1XD6ooo7.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
@KajetanKajetanowicz: Tesla. Niekoniecznie model ze zdjęcia. Czemu? Bo autko jest bardzo gadżeciarskie i futurystyczne. Osiągi takie jak przyspieszenie powalają wręcz. Niektórzy mogą narzekać na krótkie zasięgi w zależności od modelu i słabo rozwinięta infrastruktura jeżeli chodzi o ładowarki ale mi na dojazdy na trasie dom-praca-sklep-dom wystarczy. A naładuje sobie w garażu.
Vadzior - @KajetanKajetanowicz: Tesla. Niekoniecznie model ze zdjęcia. Czemu? Bo autk...

źródło: comment_16161628620HrWNC2I6LrgQcytf3qxvn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KajetanKajetanowicz: Jestem miłośnikiem włoskiej motoryzacji, a te auto wyjątkowo skradło moje serce. Nie bez powodu jest to że ten ponadczasowy i agresywny wygląd rzadko można zobaczyć na ulicach, doskonale wyróżnia się te auto z pośród masy popularnych aut zaprojektowanych w Niemczech. Te auto to jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Ja zwykły szarak który nie chce wyróżniać się, i te Maserati na które wszyscy spoglądają
qweasdzxc - @KajetanKajetanowicz: Jestem miłośnikiem włoskiej motoryzacji, a te auto ...

źródło: comment_1616162308UVY6tJpc4ziHnsOgBZd3Lo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
jak wyglądałby samochód Twoich marzeń.


@KajetanKajetanowicz: taki z kołami i kierownicą, zielony to dobry kolor. Jakby mi się zmieścił piesek i rodzina to już w ogóle byłbym szczęśliwy. Ogólnie nie mam dużych wymagań. Może być duster, rav4, multipla, xceed.
  • Odpowiedz
@KajetanKajetanowicz: moim marzeniem zawsze bylo zostac biedakiem dlatego tez poszedlem na studia inżynierskie w #polska wtedy juz poszlo z górki miałem łatwiej na drodze do bycia biednym. Dodatkowym plusem studiów jest to ze wśród znajomych maja mnie za debila, wiadomo, bylo iść do zawodówki bys godnie zarobil, ale ja chciałem tylko spełniać swoje marzenia. Do samospełnienia brakuje mi jeszcze jakiegoś najgorszego samochodu polskiej produkcji np takiego jak Tarpan Honker, od dziś
pokaczw - @KajetanKajetanowicz: moim marzeniem zawsze bylo zostac biedakiem dlatego t...

źródło: comment_1616166042x2hLiIOns8rTxEE46FJZ9k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz