Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@petunia_adas: Jeden rabin powie tak drugi rabin powie nie. Większość banków wymaga żebyś posiadał umowę przynajmniej na pół roku do przodu (dzień złożenia wniosku) + był w stanie udokumentować zarobki wstecz też za okres od 6-12 miesięcy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@petunia_adas: Złóż przez doradcę z zabezpieczeniem żebyś zaliczki nie stracił - teraz w większości to standard. Ewentualnie poczekaj do listopada jak dostaniesz umowę na czas nieokreślony - sytuacja na rynku mieszkaniowym z racji na pandemię jest tak niepewna że ciężko coś wywróżyć czy stracisz czy zyskasz na tym.
  • Odpowiedz
@petunia_adas: Jestem w podobnej sytuacji ale już na samym końcu :D kredyt 250k na umowę o dzieło, 200k wkładu własnego. Składałem do PKO ( NIE POLECAM ), BNP Paribas, mBank ( tutaj dostałem kredyt ), zarobki w zależności od miesiąca 4200-5000. Robiłem yolo u developera z zaliczką i miałem do straty 1% czyli podobnie jak Ty. Udało się ;d
  • Odpowiedz
@petunia_adas: Spotkaj się z doradcą kredytowym. 40 minut poświęcisz na rozmowę i będziesz miał za kilka dni ofertę z kilku banków.

Moim zdaniem bez problemu kredyt dostaniesz.
  • Odpowiedz