Wpis z mikrobloga

Co by nie mówić o rządach PiSu i ich działaniach to jedno trzeba przyznać. Są mega skuteczni w tym co robią i dzięki populizmowi docierają do serc swoich wyborców. Robią to konsekwentnie, kłamią w żywe oczy stosując retorykę, która dociera do przystępnych umysłów (tak nazywam ludzi bezkrytycznie patrzących na świat przez pryzmat pełnego brzucha). Mają w dupie logikę, mają w dupie prawo, mają w dupie wszystkich, którzy się z nimi nie zgadzają, bo do realizacji swoich celów potrzebują jedynie swojego elektoratu. Ten natomiast oczekuje od nich wspomnianej na początku konsekwencji w imię jakichś wartości, które są dla nich ważne, dodając do tego szumne hasła jak "ochrona życia", "tradycje narodowe/kościelne" czy "Niemcy nam zazdroszczą" totalnie ignorując aspekty ekonomiczne, prawne, moralne i dyplomatyczne.

#pis #polityka #takaprawda #oswiadczenie #polska
  • 2
@przeo: Za PO czułem że rządzą nami inteligentni złodzieje i oszuści którzy bardzo mądrze potrafią ciągnąć kasę na różne sposoby.Za PIS czuje że to są złodzieje i oszuści ale nie inteligentni tylko debile.Ale o dziwo ci drudzy sobie lepiej w tym radzą co przeczy temu że są głupi no ale jakoś nie widzę w nich tej inteligencji.
@PawelW124: jestem w szoku, ponieważ całe życie odpychało mnie od komunizmu a teraz tęsknię za Millerem.

PIS jest totalnie skupiony na swoim elektoracie, pakują tam wszelkie fundusze i robią wszystko, żeby zaspokoić tych ludzi wszelkimi środkami. Nie zazdroszczę opozycji. Ich działania można określić jako żadne, ale przy skali działań rządu ciężko jest cokolwiek zrobić. Zupełnie serio to będą przedstawiani latami jako przykład PRowego działania kryzysowego. Gówno przekuwają w złoto, bo co