Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przy zalewie negatywnych postów na mirko chciałem pisać mój szczęśliwy dzień:

1. Rano żona budzi mnie buziakiem, jest bardzo piękna i mądra i stara się dla mnie. Odkąd się poznaliśmy szaleję za nią i nie wyobrażam sobie bez niej życia.
2. Budzę dzieciaki, jestem dumny z tego jak zdrowo rosną i się rozwijają. Najstarszy syn przygotowuje się do olimpiady z matematyki.
3. Po zawiezieniu dzieciaków jadę do pracy. Jestem dobry w tym co robię, przez co jestem szanowany i dobrze wynagradzany, atmosfera w pracy też jest bardzo spoko.
4. Po pracy skoro, że już weekend spotykamy się razem na piwie. Relaksujemy się dyskutując na różne ciekawe tematy.
5. Wracam do domu, żona już czeka z pyszną kolacją. Po posiłku oglądamy sobie razem z dzieciakami film. Na koniec zasypiam wtulony do żony.

Widzicie, nie mam czerwonego ferrari, nie mam prywatnego odrzutowca, a jestem szczęśliwym i spełnionym człowiekiem. Każdy dzień jest piękny i chciałbym żeby taki stan trwał wiecznie. I każdy może to osiągnąć. Wystarczy postawić sobie cele i do nich dążyć. Rozwijać się i pracować nad sobą. Czasem będą trudności ale to jest tego warte. Trzymam za Was kciuki żeby i Wam się powiodło.

#przegryw #blackpill #redpill #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6053bbb42f2b84000aacc2f9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach