Wpis z mikrobloga

5-8 lat - prehistoric, wormsy, liero i dsj
9-12 lat - half-life, cs, tibia
13-15 lat - tibia, civilization, kozacy, warcraft, starcraft
16-18 lat - call of duty, fifa, lol, p---r
19-24 lat - fifa, hearthstone + powroty do poprzednich gier
25 - 28 lat - 0 przyjemności z dłuższej gry w jakikolwiek tytuł, czasami fifa z kolegami i TFT w lolu aby zabić czas

A u was jak to przebiegało? Też potraficie tak skojarzyć każdy etap życia z konkretnymi grami? #gry #rozwojosobisty
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Poksipol: Polecam Switcha. Grafika w niektórych grach wygląda jak g---o, gry drogie, ale grasz kiedy chcesz i wracasz w dowolnym momencie. Jak p------y tłukę teraz w diablo jak mam chwile, ale inne gierki też sprawiły mi dużo fanu. A jak mam zagrać coś na kompie, to zanim pójdę do biurka, to już mi się odechciewa XD
  • Odpowiedz
@Poksipol: też tak miałem przez chwilę, ale to kwestia znalezienia dobrej gry. Większość jest robiona teraz na jedno kopyto i nie ma już efektu nowości. Z ostatnich takich gier mogę polecić The Talos Principle, seria Dark Souls, Factorio, Kingdom Come, Orwell. Mimo że ogrywam rocznie sporo produkcji to te mnie bardzo wciągnęły i zagrywałem się jak dziecko.
  • Odpowiedz
@Poksipol 10-12 diablo 2, baldurs gaty i inne izo, folałty JA2
13-28 World of Warcraft, 19-25 LOL, 20-25 P---r, 21-28 Hearthstone, troche cs:go 23-26, diablosy w sumie caly czas lecialy, teraz czekam na D4 zeby zatopic sie na 400h az mi sie znudzi
  • Odpowiedz
@throwaway2137:

9-13 - FIFA, Kangurek Kao, GTA, Cabal Online
13-16 - FIFA, pierwsze Football Managery, Margonem, Need for Speed, Call of Duty, Combat Arms
16-20 - League of Legends, World of Tanks, War Thunder, TERA Online, Football Manager i Farming/Euro Truck Simulator
20-24 - Counter Strike, League of Legends, Football Manager, Wiedźmin
24 - obecnie - zagram maksymalnie kilka rundek w War Thunder, może trochę pojeżdżę w Forzę. Już mi
  • Odpowiedz
@Poksipol 10-14 duzo gier mocno różnych, 15-16 rzadko fifa, czasami csgo, 17-18 gram jakies tytuły które mnie zainteresują, przechodzę, wystawiam gowno recenzje po Angielsku na steam i zmieniam gry ok co 2 miesiące. Aktualnie gram w ETS2 wieczorami.
  • Odpowiedz
@Poksipol: The Settlers IV na zawsze w moim sercu, grałem w te gry co wymieniłeś ale ta była zdecydowanie najbardziej wciągająca. Ostatnio co się wciągnąłem to w Factorio. I to super gra jest, tylko wciąga mocno i jest męcząca jak praca. Przeszedłem mapę raz i zajęło mi to 120 godzin, podchodziłem 3 razy, nigdy więcej xD
  • Odpowiedz