Wpis z mikrobloga

5-8 lat - prehistoric, wormsy, liero i dsj
9-12 lat - half-life, cs, tibia
13-15 lat - tibia, civilization, kozacy, warcraft, starcraft
16-18 lat - call of duty, fifa, lol, poker
19-24 lat - fifa, hearthstone + powroty do poprzednich gier
25 - 28 lat - 0 przyjemności z dłuższej gry w jakikolwiek tytuł, czasami fifa z kolegami i TFT w lolu aby zabić czas

A u was jak to przebiegało? Też potraficie tak skojarzyć każdy etap życia z konkretnymi grami? #gry #rozwojosobisty
  • 117
  • Odpowiedz
@Poksipol:
Z dzieciństwa pamiętam ogrywanie na ogromna skalę Stunt GP, Quake 2 oraz coraz to nowsze części Tomb Raidera. Później długo, długo nic a teraz w dorosłości TDU oraz NFS Porsche.
  • Odpowiedz
Mam podobnie, jednak jest jedna gra, w którą chętnie gram, czyli workers and resources: soviet republic. Budujesz miasto na warunkach komunistycznych, w #!$%@? ciężka gra, ale można tworzyć całkiem fajne osiedla, jak również patodeweloperke okno w okno. Polecam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poksipol: Trochę tak jest choć ogrywałem zupełnie inne tytuły niż Ty. Głównie klasyczne rpg, a za mulatikami nie przepadałem, więc grałem w nie sporadycznie. Potem długo okres nie grania w nic, bo nawet jak próbowałem to nudziło po kilku minutach. Na szczęście kilka lat temu udało się niespodziewanie wrócić. Obecnie co drugi, trzeci wieczór ogrywam z kumplami jakieś coopowe tytuły, a od czasu do czasu wciągnę się w dobrego singla. Polecam
  • Odpowiedz
  • 1
@Poksipol pong, moon patrol, river raid, Montezuma revenge, pitfall, karateka
International karate, last Ninja, Ghana sisters, boulder dash, paperboy, silent service, gunship, lemmings, barbarian, dizzy
A jeszcze do Amigi nawet nie doszedłem tylko atari i c64 po łebkach (,)
  • Odpowiedz
@Poksipol: 5-7 lemings, vikings, tanks
8-9 aladyn, mario, amiga games
10-12 heroes 2, polanie
13-14 baldurs gate planescape torment, heroes 3
15-16 cs 1.6
17-18 fable, morrowind
19-33 lol, h3, witcher, horizon zero dawn
  • Odpowiedz
@Poksipol: ja od kiedy dostałem komputer na komunię to tłukłem w Gothica i call od duty 1. I hirołski, najpierw 2 a potem 3. Później, gdzieś koło 14-15 odkryłem stare RPG i zagrywałem się w Planscape Torment i Pierwsze Fallouty. Potem Minecraft i wszystko inne, ale też zauważyłem jak ty - dawno gra nie potrafiła mnie wciągnąć na tyle żebym czuł podniecenie na myśl że jak wrócę z budy/pracy będę w
  • Odpowiedz
@Poksipol: za gówniaka AoE I i II, Civ III, Harry Pottery, Simsy, Wormsy, GTA I, FIFA 97, jakieś tandetne wówczas managery piłkarskie, Diablo II, jakieś wyścigówki i strzelanki których nazw nawet nie pamiętam... aż się łezka w oku kręci do wspomnienia tych beztroskich czasów.

Potem już chyba za nastolatka Morrowind, Gothic, EU 1, 2 i 3, CK, Victoria II, Lineage II, heroesy IV i V (w II i III stosunkowo mało
  • Odpowiedz
  • 0
@Poksipol od mniej więcej 11 roku życia (wczesniejszych gier nie licze) gralem glownie w CSa, 1.6 potem GO, jeszcze byly przejsciowe etapy z Fifą i UFC
  • Odpowiedz
@Poksipol niektórzy ludzie dają radę balansować gry jako rozrywkę w życiu. Grają godzinkę, dwie i tyle koniec na dzień. Dzięki temu nie zmęczą się grą tak szybko. Ale pewnie też nikt im dupy nie zawraca wtedy i jak usiądą to nie muszą co chwilę przerywać. Oczywiście ja tak nie umiem więc mam podobnie jak Ty xD
  • Odpowiedz
@Poksipol:
Boze jakie to prawdziwe 28lvl here. Od bardzo dawna nie było gry do której usiadł bym na dłużej. Ostatnia to hearts of iron4 dopuki z następnymi dodatkami nie zaczęli mieszać w gameplayu. Nie chciało mi się tego uczyć na nowo... A tak to czasem tylko pykne rundkę w War thunder albo world od warships
  • Odpowiedz
@Poksipol:
5-8 lat - Bruce Lee, International Karate Plus, Barbarian, Boulder Dash
9-12 lat - The settlers, Civilization, SWOS
13-15 lat - Tekken, FFVII, Gran Turismo, Ace Combat 2
16-18 lat - Icewind Dale, Nevervinter Nights, Heroes 3, Championship Manager, Ogame
19-24 lata - Heroes: ludzie honoru, Medieval TW, Football Manager
25-28 lat - Football Manager, Gears of War, GTA V, Mass Effect
29-39 lat - Football Manager reszta gier nie
  • Odpowiedz
@Poksipol: mordo pograj w Deep Rock Galactic szczególnie ze znajomymi, miałem tak samo i to pierwsza giera która sprawia mi fun już od kilku miesięcy :) A jak chcesz coś ciekawego to uderzaj do EVE Online, ale też dołącz do polskiej korporacji to zatracisz się w grze i frajdzie
  • Odpowiedz