Wpis z mikrobloga

Ale historię posłyszałem.

Pewna znajoma z pracy mojej różowej (jak jeszcze pracowała w Polsce) była zakochana w pewnym facecie. W końcu zaczęli się spotykać. Po jakimś czasie zaszła z nim w ciąże. Zataiła ten fakt przed facetem i miło, że go podobno kochała - zerwała z nim.

Po przeprowadzce do domu, wyjawiła matce, że jest brzemienna. Obie stwierdziły podobno że facet nie nadaje się na ojca bo na konsoli lubi pograć i nie ma planów na przyszłość (!). Obie postanowiły, że ciąże trzeba usunąć. Jako, że jej rodzice prowadzili sporą firmę „byli kimś” i mieli znajomosci, szybko i sprawnie usunęła ciąże. Minęły 2 miesiące, kobieta znowu zaczęła się spotykać ze swoim bylym bo nie mogła przestać go kochać. Na któreś tam imprezie przy wszystkich wychlapała się ze była w ciąży i usunęła ją. Nie wyobrażam sobie co musiał czuć ten facet ale podobno wryło go w ziemie jak usłyszał to przy wszystkich. Potem tez usłyszał od pani dziedziczki tronu, słowa jej matki że nie potrafiłby zapewnić przyszłości jej i dziecku. Nie wiem co się tam działo dalej ale chłopak podobno zamknął się w sobie i ze wszystkimi zerwał kontakt.

Tak przy okazji. To o to walczą kobiety ze Strajku Kobiet wykrzykując „Moje ciało, moja decyzja”? Jeżeli tak, to jestem przeciw. Mimo, że popieram aborcje. Każde dziecko ma ojca. Podobno.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #aborcja #madki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 13
@GordonSzamlej: czyli prawidłowy porządek świata wg ciebie i tobie podobnych to córcia jadąca do matki na konsultacje by ocenić czy facet nadaje się na ojca i ma zasoby finansowe by utrzymać rodzine na pewnym poziomie. Rozumiem, masz prawo do swojego zdania nawet jeżeli uważasz że jako mężczyźni jesteśmy tylko dawcami spermy a potem pieniędzy. Bez prawa do głosu.
@Janusz_z_Rivii

Kobieta zachodzi w ciążę

Chce usunąć dziecko, ale ojciec dziecka nie chce - to jej ciało, facet nie ma nic do gadania

Chce urodzić, ale ojciec nie chce aby urodziła - to jej ciało, facet nie ma nic do gadania

Facet ma tylko "prawo" zgadzać się z wolą kobiety i obowiązek poniesienia odpowiedzialności gdy tak zdecyduje kobieta

Aborcja na życzenie? Spoko! Tylko niech mężczyźni też mają prawo do pozbycia się prawnych
Aborcja na życzenie? Spoko! Tylko niech mężczyźni też mają prawo do pozbycia się prawnych konsekwencji - wtedy same kobiety będą wybierały na ojców gości którzy chcą mieć dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@Sprus: i gituwa
@Sprus: W tym kraju tylko kobieta ma jakieś uczucia. Nie ma ich dziecko w brzuchu matki a już napewno nie ma ich niedoszły ojciec dziecka. Jak ja to usłyszałem od pewnej pani psycholożki, my tylko akceptujemy dzieci, nie jesteśmy w stanie ich kochać bo tylko miłość matki jest prawdziwa. A jeżeli nie potrafię pojąć tej prawdy to mam problem ze sobą XD
fajny fikoł, pajacu, ale nie.

Prawidłowy porządek świata to taki, gdzie nikt nie daje #!$%@? o skrzep krwi w czyjejś macicy poza zainteresowaną.

Mężczyźni są wspaniali i nalezy im się możliwość aborcji prawnej tak jak kobietom medycznej.
Prolajfy to śmieci.
Jeszcze jakieś pytania?

@GordonSzamlej: tak. Dlaczego muszę płacić przez minimum 18 lat na ten skrzep krwi w przypadku kiedy nie chce dziecka a matka chce? I to pod rygorem więzienia? Żadna