Wpis z mikrobloga

..............................................................................................................................
Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Pamiętaj żeby włączyć powiadomienia o pojawiającym się nowym wpisie!
..............................................................................................................................

Witam wszystkie Mirabelki i wszystkich Mirków,

Dawno nie było w zdrapkach jakiejś naprawdę wysokiej wygranej a przez naprawdę wysoką rozumiem taką wynoszącą minimum 1 000 000 zł.

Wczoraj to się zmieniło!

Mieszkaniec, lub jakaś osoba przejezdna, zakupiła w mieście #malbork w kolekturze przy ulicy Kościuszki 20 zdrapkę "Playbook 7" . Zapłaciła za nią 30 zł.

Zdrapka "Playbook 7" znacząco wyróżnia się od innych zdrapek gdyż jest ona w formie wielostronicowej książeczki z przeróżnymi grami.

I tak też na stronie 2. aby wygrać drapiący musiał znaleźć liczbę "7" lub symbol rubinu. Okazało się, że na pozycji 4. znajdywała się liczba "7" a obok niej kwota wygranej wynoszącej... 1 500 000 zł!!!

Ciekawe co w tamtej chwili pomyślała sobie tamta osoba i jak ciepło jej się zrobiło kiedy co chwilę przy wygranej pojawiały się kolejne 0 [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]

Jeżeli tą wiadomością zachęciłem Was do zakupu tej zdrapki to od razu poproszę Was o załączenie hamulców przed szybkim wybiegnięciem do pobliskiej kolektury. Wszystko dlatego, że w tej zdrapce więcej takich wygranych już nie ma. Maksymalnie można w niej wygrać już "tylko" 50 000 zł.

Jeżeli również chcielibyście spróbować swojego szczęścia w walce o duże pieniądze to teraz polecam rozejrzeć się za zdrapką "Klub Milionerów" za 20 zł lub "Świąteczne Odliczanie" za 25 zł. W obu tych zdrapkach pozostaje główna wygrana do wydrapania i wynosi ona 1 000 000 zł.

Do tego wpisu załączam skan wygrywającego losu w zdrapce "Playbook 7".

.............................................................................................................................

Tradycyjnie też raz na jakiś czas odpowiedź na pytanie: Jakie zdrapki obecnie kupować?
Opis został przygotowany na podstawie danych z: https://jakazdrapka.pl/

- 1 zł -
- Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
Sytuacja w kategorii zdrapek w cenie 1 zł jest taka jak zwykle - czyli słaba. Tak naprawdę żadna zdrapka nie wychodzi na jakieś znaczące prowadzenie. Mimo wszystko polecam kupować zdrapkę "Lotek". W niej do wygrania mamy 40 000 zł. Jest to najwyższa możliwa wygrana w zdrapkach w cenie 1 zł. Początkowo do wydrapania były 24 nagrody główne, a obecnie nadal pozostaje 11.

- Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 1 zł z kompletem nagród głównych do wygrania. Jeżeli jednak koniecznie chcecie kupić coś za 1 zł, np. do równego rachunku, to kupujcie zdrapkę "Kieszonkowe" licząc, że może akurat uda się wydrapać 100 zł. Większe zakupy tej zdrapki odradzam.

- 2 zł -
- Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
W tej kategorii cenowej sytuacja również jest bardzo słaba, ale w ostateczności polecam kupować zdrapkę "Super 7". W niej do wygrania mamy 77 777 zł. Jest to najwyższa możliwa wygrana w zdrapkach w cenie 2 zł. Początkowo do wydrapania było 14 nagród głównych, a obecnie nadal pozostają 2: 1 w wersji fioletowej oraz 1 w wersji czerwonej.

- Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 2 zł z kompletem nagród głównych do wygrania. Jeżeli jednak koniecznie chcecie kupić coś za 2 zł to w ostateczności polecam zdrapkę "Pensja". W niej macie najwyższe szanse na to, że traficie na dobry przedział z ewentualną wygraną.

- 3 zł -
- Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
Polecam kupować zdrapkę "Szczęśliwe Linie" w edycji z numerem [527]. W niej do wygrania mamy 36 000 zł. W "Szczęśliwych Liniach" z początkowych 24 nagród głównych do wydrapania nadal pozostaje 8. Niestety w sprzedaży dostępna jest także edycja z numerem [570], która na pewno utrudni poszukiwania sprzyjających losów. Interesujące zdrapki z edycji [527] są w kolorze zielonym oraz niebieskim. "Szczęśliwe Linie" w kolorach: czarnym, żółtym oraz różowym radzę na razie odpuścić.

- Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 3 zł z kompletem nagród głównych do wygrania. Polecam jednak kupować zdrapkę "Szczęśliwe Linie" z zastrzeżeniem żeby był to koniecznie kolor czarny. W tej zdrapce do wygrania mamy 36 000 zł. W sprzedaży znajdują się także inne wersje kolorystyczne tej zdrapki ale są one już mocno przebrane. Tylko wersja czarna posiada komplet wszystkich nagród głównych do wydrapania.

- 5 zł -
- Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
Polecam kupować zdrapkę "Super Prezent". W niej do wygrania mamy 250 000 zł i jest to najwyższa kwota jaką w zdrapkach za 5 zł możemy wygrać. Zdrapka jest o tyle ciekawa, że przeważnie jest sprzedawana w pakietach po 10 sztuk. Zatem cały pakiet będzie kosztował 50 zł. Oczywiście w niektórych kolekturach bez problemu kupicie ją na sztuki.

- Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
Polecam kupować zdrapkę "Fast Cash". W niej do wygrania mamy 200 000 zł. Warto dodać, że wyprzedane zostało prawie 30% nakładu a nadal wszystkie nagrody główne są w niej do wydrapania.

- 10 zł -
- Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
Jeżeli ktoś lubi trochę bardziej skomplikowane zdrapki to polecam kupować zdrapkę "Krzyżówka XXL" jeżeli jednak wolicie prosty styl "odkryj symbole i znajdź symbol" to zdecydowanie bardziej polecam zdrapkę "Big 7" w kolorze białym. W "Krzyżówce XXL" do wydrapania jest 150 000 zł natomiast w "Big 7"470 000 zł ale szanse na nagrodę główną w "Krzyżówce XXL" są 6 krotnie wyższe niż w "Big 7".

- Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
Polecam kupować nową świąteczno-noworoczną zdrapkę "Na Dobry Rok". W niej do wygrania mamy sporo, bo aż 500 000 zł. Zdrapka robi się o tyle ciekawa, że wyprzedane zostało już ponad 47% nakładu a dalej wszystkie nagrody główne pozostają do wydrapania.

- 20 zł -
Niezależnie od tego czy szukamy zdrapki z kompletem nagród głównych, czy tej z najwyższymi szansami na nagrodę główną to wybór w tej kategorii cenowej jest tylko jeden: "Klub Milionerów". Jest to jedna z trzech zdrapek w cenie 20 zł, które posiadają nadal nagrodę główną do wydrapania w wysokości okrągłego 1 000 000 zł ale w "Klubie Milionerów" zostało już "tylko" 30% nakładu a główna wygrana nadal w grze!

- 25 i 30 zł -
Niezależnie od tego czy szukamy zdrapki z kompletem nagród głównych, czy tej z najwyższymi szansami na nagrodę główną to najlepszy wybór w tej kategorii cenowej to "Świąteczne Odliczanie". W "Świątecznym Odliczaniu" do wygrania jest nadal nagroda główna wynosząca 1 000 000 zł oraz 1 z 2 nagród II stopnia o wartości 100 000 zł. Tak więc w tym wypadku można próbować swoich sił nie tylko w walce o nagrodę główną ale także w walce o "nagrodę pocieszenia" w postaci 100 000 zł! Jeżeli jednak czujecie, że "Świąteczne Odliczanie" nie jest dla Was to polecam także przyjrzeć się zdrapce "Pełny Portfel" w niej również nadal do wygrania są wszystkie nagrody główne, każda o wartości aż 2 000 000 zł.

..............................................................................................................................

Koniec wpisu na dzisiaj. Wszystkim życzę powodzenia i pamiętajcie by pochwalić się ciekawymi wydrapanymi nagrodami :)

Pamiętajcie, że prowadzony jest "Ranking Zdrapkowy" dostępny online:
Wersja na komputery PC: https://jakazdrapka.pl/
Aplikacja na telefony z Androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TwojaStaraCompany.zdrapp

#wykopskubietotalizatora #zdrapki #zdrapka #lotto
Nutaharion - ...........................................................................

źródło: comment_16160810630HbKoVxI9cncSgNNR1lvtX.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Nutaharion: mowie, że nie da się niczego wygrać w tych zdrapkach...moja mama, kupując jedna za 5 zł wygrywa 50 zł
Mówię dalej, że i tak przecież miliona monet nie wygra i tak... widzę Twój wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aaa! :D
  • Odpowiedz
Pozwolę sobie jeszcze raz zadać pytanie, bo ostatnio pozostało bez odpowiedzi:
Zdradzisz w jaki sposób zadać pytanie do danego oddziału aby przesłali listę kolektur z dostępnymi zdrapkami? Już 2 razy wysłałem maila z taką prośbą do oddziału w Olsztynie (olsztyn@totalizator.pl) i nie dostałem żadnej odpowiedzi :( Raz sprecyzowałem że jeżeli to możliwe to proszę o podanie kolektur z dwóch konkretnych powiatów, a drugi raz poprosiłem bez tego kryterium. Pisałem o jakąś konkretną
  • Odpowiedz
@krajes28: najmocniej przepraszam za brak odpowiedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Oddział Olsztyn ma kija w dupie i nie odpowiada na wiadomości, ewentualnie odsyła do Warszawy, która również będzie miała Cię w d****.
Na PW wysyłam Ci adres e-mail do człowieka, który może Ci takie dane udostępnić :)
  • Odpowiedz
@grnydovakhiin:
- jeżeli masz możliwość popatrzenia na zdrapki przed zakupem to kupuj:
wersja zielona: 10 000-20 000; 30 000-35 000; 40 000-50 000; powyżej 65 000;
wersja niebieska: poniżej 90 000; 105 000-115 000; 130 000-140 000; powyżej 150 000;
Bo to one mają największe szanse na trafienie nagrody głównej.

- jeżeli nie masz możliwości albo nie chcesz grzebać w koszyku ze zdrapkami to szukaj czarnych "Szczęśliwych Linii" bo
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Już po drapaniu. Wygrałem 40 zł z dwóch zdrapek. To i Tak bardzo dobrze. Zawsze mogło byc zero. Teraz opiszę swoję wrażenia. Na "pierwszy strzał" poszły zdrapki Fast Cash, które dały 10 zł wygranej, czyli na zero. Zdrapki "Pudełko Czekoladek" wcisneła mi sprzedawczyni kolektury, z których nic nei wpadło - kij jej w oko. Kolejno drapałem według wartości kupna i tak nic nie wpadło. Dużo emocji towarzyszło mi podczas drapania
Berkel_88 - @Nutaharion: Już po drapaniu. Wygrałem 40 zł z dwóch zdrapek. To i Tak ba...

źródło: comment_1616170468BxkJ2K7E4DZPfCGZpsTHQl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Jakiś czas temu zakupiłem świąteczne odliczanie nawet 2 sztuki. Jedna dla mnie, druga dla siostry. Siostra nic nie wygrała, a ja dopiero dziś ja zdrapałem. Wynik to dwa prezenty po 25 Ziko. Czyli kiepsko, ale do przodu.
  • Odpowiedz