Wpis z mikrobloga

@printHelloWorld: kolego skąd ten strach przed szczepieniem od tego producenta? Poczytałem oficjalne statystki na temat powikłań zakrzepowo-zatorowych po stosowaniu tej szczepionki. Z moich poszukiwań wynika, że liczby te nie odbiegają od tego co zostało wykazane przy innych szczepionkach jak Pfizer. Pomijając oczywiście fakt, że nie znalezionego żadnego bezpośredniego związku pomiędzy szczepieniem, a tym powikłaniem. Tak samo jak po szczepieniu można wpaść pod samochód i się zabić tak samo można w niezwiązany
@printHelloWorld 30 osób z powikłaniami zakrzepowymi na ponad 3 miliony szczepionych, w tym jeden zgon. Przecież ten wynik nawet nie jest istotny statystycznie, bo w takiej grupie ludz w przypadku osób nieszczepionych to powinno być nawet więcej xD Druga sprawa te 4 przypadki z Austrii, które powiązali z wadliwą partią szczepionki, nie mają odzwierciedlenia w reszcie krajów Unii, bo chociażby w Polsce też szczepili tą samą partią i żadnych nopów w tym
@Geldon: widzisz co tam jest napisane, napisałem że jest główną przyczyną zgonów z powodu pojawienia się zakrzepów krwi po jej zastosowaniu, manipulacja lewactwa tak jasnego przekazu to ich codzienna broń, przekręcenia o 180 stopni tego co mówi rozmówca i przypaleniu mu że nie ma racji.
@red7000: czemu nie dodałeś całej wypowiedzi
Jest główną przyczyną zgonów spowodowana pojawieniem się zakrzepów krwi. Manipulacja wypowiedzi innych osób przez lewactwo jest obrzydliwe, nie chce tutaj nikogo wyzywa bo zaraz znów mnie zgłoszą i wyrwę banicję na rok