Wpis z mikrobloga

Logika szurów:

Nie będę się szczepić, big pharma chce na nas zarobić i testować szczepionki na ludziach!!!1

Też szury:

Wykupują cały zapas amantadyny z hurtowni i nabijają kasę producentowi leku mimo, że nie ma badań potwierdzających skuteczność w poprawianiu stanu zdrowia chorych na covid XDDDDD

##!$%@? #koronawirus #szury #heheszki #polska
  • 46
  • Odpowiedz
@slepauliczka: hahaha ścisk dupy widzę u ciebie ogromny, fakty są takie że szczepionka astra zeneca jest główną przyczyną zgonów, z powodu pojawienia się zakrzepow krwi

Anty Polski rząd oczywiście mówi że w Polsce nie ma potrzeby wycofywać szczepionki tej firmy, aby takie ciemniaki jak ty mogły jej użyć. Hatfuuuuuuuuuuuuuu w na twarz polskie, lewackie .....
  • Odpowiedz
@printHelloWorld: jest główną przyczyną zgonów? Gdzie? Helena przyczyna zgonów oznacza że w samej Polsce umiera na nią więcej osób dziennie niż np na Covid. Czyli twierdzisz że w samej Polsce jest to ponad 400 osób dziennie?
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Czasami tonący brzytwy się chwyta. Ja pomogłem mojej mamie załatwić Arechin gdy chorowała na COVID (tata już był wtedy w szpitalu i wybierał się na tamten świat) i jej bardzo pomógł. Kto wie czy to nie placebo, ale nie chce mi się gdybać. Jeśli ktoś bliski jest w niebezpieczeństwie to zrobi się wszystko, by mu pomóc.
  • Odpowiedz
@printHelloWorld: kolego skąd ten strach przed szczepieniem od tego producenta? Poczytałem oficjalne statystki na temat powikłań zakrzepowo-zatorowych po stosowaniu tej szczepionki. Z moich poszukiwań wynika, że liczby te nie odbiegają od tego co zostało wykazane przy innych szczepionkach jak Pfizer. Pomijając oczywiście fakt, że nie znalezionego żadnego bezpośredniego związku pomiędzy szczepieniem, a tym powikłaniem. Tak samo jak po szczepieniu można wpaść pod samochód i się zabić tak samo można w
  • Odpowiedz
szczepionka astra zeneca jest główną przyczyną


@printHelloWorld: bólu dupy u szurów. NOPy poszczepienne są minimalne, praktycznie pomijalne, więc nie możecie już szkalować szczepionek antycovidowych, zatem #!$%@?ście się do jednej, najtańszej i przez to najpopularniejszej.
  • Odpowiedz
@printHelloWorld 30 osób z powikłaniami zakrzepowymi na ponad 3 miliony szczepionych, w tym jeden zgon. Przecież ten wynik nawet nie jest istotny statystycznie, bo w takiej grupie ludz w przypadku osób nieszczepionych to powinno być nawet więcej xD Druga sprawa te 4 przypadki z Austrii, które powiązali z wadliwą partią szczepionki, nie mają odzwierciedlenia w reszcie krajów Unii, bo chociażby w Polsce też szczepili tą samą partią i żadnych nopów w
  • Odpowiedz
30 osób z powikłaniami zakrzepowymi na ponad 3 miliony szczepionych


@Kebab-smakowal: ludzie nie potrafią w statystykę. Jak napisałem że jeśli po miliardzie szczepień nawet umrze 1000 osób to będzie zajebisty wynik, to mnie szuria zminusowała xD
  • Odpowiedz
@Geldon: widzisz co tam jest napisane, napisałem że jest główną przyczyną zgonów z powodu pojawienia się zakrzepów krwi po jej zastosowaniu, manipulacja lewactwa tak jasnego przekazu to ich codzienna broń, przekręcenia o 180 stopni tego co mówi rozmówca i przypaleniu mu że nie ma racji.
  • Odpowiedz
@red7000: czemu nie dodałeś całej wypowiedzi
Jest główną przyczyną zgonów spowodowana pojawieniem się zakrzepów krwi. Manipulacja wypowiedzi innych osób przez lewactwo jest obrzydliwe, nie chce tutaj nikogo wyzywa bo zaraz znów mnie zgłoszą i wyrwę banicję na rok
  • Odpowiedz