Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój #niebieskipasek jest obrażony na mnie, że kiedyś ze swoim ex miałam trójkąt ze swoją koleżanką i później jak byłam wolna z tą samą koleżanką zrobiłyśmy razem loda jej obecnemu mężowi. Mój facet chce, żebym powtórzyła z nim coś podobnego, a ja te rzeczy robiłam 10 lat temu. Obecnie obydwoje mamy 35 lat. Uroda mi się pogorszyła i nie czułabym się komfortowo pokazując innym ludziom swój biust. Kiedyś czułam się super seksownie, kręciły mnie różne szalone akcje, a teraz nie chcę już tego powtarzać. Jak przemówić facetowi do rozumu? On to widzi jakby był gorszy od innych, a jak tłumaczę mu, że to ja się zmieniłam odbiera moje tłumaczenia jakbym wymyślała tanie wymówki. Żałuję, że mu cokolwiek mówiłam, bo mogłam się domyślić jak to się skończy.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6052375b2f2b84000aacc0c0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 58
CzarnaEskimoska: Aleś Ty gupia...
Chłop się czuje gorszy i tyle...
to tak jak z analem, nigdy facetowi nie mów że próbowałaś analu ze swoim ex i Ci się nie spodobało, mówi się wtedy że chciałaś swojemu ex zrobić niespodziankę, kupiłaś jakieś tam dildo żeby poćwiczyć/sprawdzić przed, ale Ci się nie spodobało (bo bolało czy coś) i nie zrobiłaś mu niespodzianki.
Wtedy chłopak przyjmie do wiadomości że nie jest gorszy i tyle,
@AnonimoweMirkoWyznania: Świetny pomysł żeby opowiadać swojemu facetowi co się robiło z poprzednimi, szczególnie jeśli miałaś takie przygody. Spodziewałaś się że stwierdzi "aha, ok, fajnie" i przejdziecie z nim do porządku dziennego? xD

Obecnie obydwoje mamy 35 lat.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem prawie dychę młodszy i dla mnie to oczywiste a Ty pytasz na portalu gdzie mizoginizm to styl życia, gratuluję.