Wpis z mikrobloga

@kazamatyWielkopolskie: Nie no nie ma tragedii gry retro dadzą rade ale fakt jak chodzi o klasyki AAA to nawet z przed 3 lat tytuły mogą nie dać rady a co dopiero najnowsze... tylko kupujać sprzęt z reguły kupuje sie do do przodu a nie wstecz tak że to możę być słabe skoro już nie daje rady to co dopiero będzie potem.

Co do innych spaśnych gier mniej wymagających to Stellaris, RimWorld, jakieś MMO bo jednak sporo mmo nie tych najnowszych da rade ograć.
Poe 2 na minimalnych też nie wymaga dużo.

Nie mniej jednak nawet sensowną stacjonarkę za 3.5k będzie problem złożyć a gdzie tam mowa
  • Odpowiedz
lepsza konstrukcja od tandetnych lenovo za 2k


@sperdolixpl: to będzie ta sama konstrukcja, tylko z RTX3050 i za 3500 zł. W tej cenie to trudno o dobry biurowy sprzęt, a co dopiero taki do grania.

Rok temu kupiłem w promocji Legiona za 5000 zł i dopiero taki budżet pozwolił na upolowanie RTX3060 z normalnym tdp. Nie jest to potwór do gier, ale pograć można.
  • Odpowiedz
@sperdolixpl kup se cokolwiek plus subskrypcja GeForce Now. Inaczej za 3500 to możesz w fejsbuka poklikać.

Ja mam jakiegoś asusa z 3060 i i7 / 16gb RAM i przy starszych grach nawet daje radę. Na średnich Cyberpunka można ograć. Ale kosztował bliżej 5k.
  • Odpowiedz
@kazamatyWielkopolskie: nie no mordo, pol zartem pol serio pisalem zapytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) mysle ze sprzecior z rtx 3050 po odciazeniu systemu z bloatware, spyware itd zaliczy 10-20% zwiększenia wydajnosci w grach, a jak sie wlaczy dlss + ogarnie z uzyciem mozgu ustawienia graficzne to se pogram na srednio-wysokich w takiego rdr2 w 60+, takie mam przynajmniej przewidywania. nawet jesli nie to i tak mam
  • Odpowiedz
@Biuakke: nie no nie ma opcji ze z dlss nie pojdzie w miare płynnie przy git jakosci obrazu, pewnie największym ograniczeniem bedzie procek w takim lapku. Zawsze tez mozna zjechac do np 1680x1050
  • Odpowiedz
na srednio-wysokich w takiego rdr2 w 60+, takie mam przynajmniej przewidywania.


@sperdolixpl: właśnie ogrywam rdr2 na lapku kupionym ~2 lata temu za 2k, z gtx 1650 i trzyma stabilne 60 klatek na takich średnio-wysokich, także nieźle ludzie tutaj #!$%@?ą xD
  • Odpowiedz