Wpis z mikrobloga

@tindeRoman: Mam pc z gamepassem, ps5 z psplus i switcha z ich abonamentem. Jestem w stanie zagrać we wszystko. Niech mi ktoś powie czemu jeszcze miałbym kupić xboxa? Ta wojna jest bez sensu, do momentu gdy xbox nie zaoferuje mi czegoś ekskluzywnego, to nie biorę go nawet pod uwagę.
  • Odpowiedz
  • 113
@dielel_ a skad pomysl zeby brac w ogóle xboxa pod uwage posiadajac juz PC ktory współdzieli gry z konsola bo taka jest polityka Microsoftu? To znaczy gry w GamePass nieco sie roznia ale ogolnie to PC=Xbox. Ja np mam słabego laptopa bo nic innego mi nie potrzeba wiec kupno xboxa za 2300zl bylo sensowniejsze niz zakup PC za 5tys. No i niedlugo gra z PlayStation tez pojawi sie na PC -
  • Odpowiedz
@swinkapl: no ciekaw jestem. Ogólnie gamepass jest dużo bardziej opłacalny niż abonament ps. Jedno co jest lepsze w ps, to gry zostają na tak długo jak masz abonament, a z gamepassa mogą wypaść i boje się, że zacznę w coś grać a to coś zniknie.
  • Odpowiedz
@tindeRoman: Mam pc z gamepassem


@dielel_: Dzięki temu wspierasz platformę i tak jakbyś miał xboxa. A to że nie masz kolejnego pudła pod TV to nie ważne i nikt nie ma pretensji że go nie potrzebujesz. Teraz powiedz po co ci w takim razie PS5 jak nie ma nowych gier. W moim przypadku wszystko ograłem co chciałem na PS4.
  • Odpowiedz
@swinkapl: to ci jeszcze powiem że teraz niedługo ma wyjść days gone, jak jesteśmy w temacie exclusivuw

Coraz więcej gier będzie się pojawiało na PC bo to duży rynek który się opłaca. Sony nie ma wyjścia i będzie pchało hajs na EXy, chociaż ciekawy jestem kiedy zobaczymy jakiś pełnoprawny nextgenowy tytuł eksluzywny bo tworzenie gier trwa z generacji na generację coraz dłużej, gry są coraz większe i podejrzewam że w
  • Odpowiedz