Wpis z mikrobloga

  • 21
@game0master

czym się zajmujesz? jaką prace wykonywales przed wyjazdem do uk, jakie posiadasz wyksztalcenie.


Aktualnie pracuje jako Operator CNC (operator maszyn numerycznych skrawających). Ostatnie pół roku przed wyjazdem robiłem dokładnie to samo xD.
Wykształcenie licencjat z Bezpieczeństwa Narodowego, rozpocząłem magisterkę ale nie obroniłem pracy (w sumie to nawet jej nie napisałem xD).

@gonzo91

Jakie hajs, branża, stanowisko? W jakim miejscu się osiedliłeś?


£24 - 26k rocznie, 39h w tygodniu.
Operator/Ustawiacz maszyn CNC
@innv: ja jestem of 1999, złote czasy to były...do autobusu w London wbiegało się w czasie jazdy, wynajmowalem mieszkanie na Marble arch za 300£, bilet tygodniowy 5£, lata były gorące, uncja palenia kosztowała 110£, muzykę kupowało się tylko na vinylach a przenosnie modne były mini disc, wszędzie oblegane kafejki internetowe, był boom na nowe sieciowki restauracyjne, puby były zawsze pełne..
@Przegrywhere
Potwierdzam :D ja żałuję, że rozpocząłem tylko studia magisterskie (chociaż było spoko, bo za wyniki miałem stypendium naukowe xD).

@Bounty

czemu zdradzasz wielką polska ojczyznę lewaku? PiS mówił że macie wrócić( ͡° ͜ʖ ͡°)


wyjechałem za PO, akurat wtedy Tusk też uciekł z kraju xD

@Wujek_Fester

Robisz obywatelstwo?

Miałem w podejściu do aplikacji w 2020, ale przesuwam to na 22-23. Teraz ekstra tysiak mi się przyda do
@innv: co za studia robiles? Ja od dwoch lat na obczyznie :D ale mysle o dluzszym pobycie tutaj, i tez mysle o kredycie. Gdzie chcesz mniej wiecej kupic? Drogo? Jak z kredytem? Duze koszty + jak wyglada z wkladem wlasnym?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@innv: Ty tworzysz program który będzie wykonywać maszyna ? Czy na czym polega Twoja praca ? Kumpel robił chyba w cnc w Brenbo to dziennie parę ton materiału przerzuca do i z maszyny za 3500zl na rękę.
@prostymysliciel

podaj gdzie kupujesz mieszkanie i ile tej miejscowości mieszka osob, m2 itp. jaki wklad wlasny :D


Ipswich, Suffolk. Około 140k populacji.

Szukam domu szeregowego lub bliźniaka do £190k. Średni metraż to od 60m2 do max 80m2. No i obowiązkowy duży ogród ( ͡º ͜ʖ͡º). Aktualnie trzeba mieć 10% depozytu.

@Maciejo94

Gdzie chcesz mniej wiecej kupic? Drogo? Jak z kredytem? Duze koszty + jak wyglada z wkladem