Wpis z mikrobloga

@innv: Gratki, sporo jest chyba osob co przylecialy tu w czerwcu 2004 (20% bezrobocie w PL, otwarcie granic/rynku pracy w EU - praktycznie tylko UK wtedy), wtedy jeszcze o ryanair/easyjet/wizzair nikt nie slyszal;), zona leciala chyba lotem? do pragi a potem czeskimi liniami lotniczymi do londka, to byly czasy, teraz juz nie ma czasow;)
Dla takich osobo wlasnie teraz/w ciagu kilku lat czas na emigracji przewazy czas przezyty w PL, ciezko
@Niebadzlosiem

Ty tworzysz program który będzie wykonywać maszyna ? Czy na czym polega Twoja praca ?


czasem tak, czasem muszę poprawić po programiście który tworzy program. Dostaję bryłę materiału instrukcje jakie narzędzia powinny iść, gdzie w programie jest baza współrzędnych X, Y, Z. I ustawiam to, trzymam się rysunku technicznego i robię pare czasem dziesiątki sztuk.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@innv: a czyli robicie dużo różnych rzeczy nie cały czas to samo :D? Czyli programista ? Robi główny projekt i jeśli zrobi dobrze to tylko nadzorujesz czy maszyna nie glupieje ? A jak zły to samemu poprawki w locie robisz ? W sumie ciekawa fucha
@Niebadzlosiem

czyli robicie dużo różnych rzeczy nie cały czas to samo :D? Czyli programista ? Robi główny projekt i jeśli zrobi dobrze to tylko nadzorujesz czy maszyna nie glupieje ? A jak zły to samemu poprawki w locie robisz ? W sumie ciekawa fucha


tak czasami zaledwie np. 40 sztuk na 3 dni. Bo cykl maszyny idzie ponad godzinę. Czasami 200 sztuk w jeden dzień. Ale nie łupiemy tego samego - całe
@innv: Z ciekawości to te 28k to brutto? W kalkulatorze wychodzi 1891 funtow miesiecznie na rękę, nie wydaje mi się to strasznie dużo jak na UK (ja na magazynie w Manchesterze kilka lat temu zarabiałem 1300 na rękę i wydawało się na pierwszy moment wow, a potem jedna że wcale tak super nie jest).