Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie studia są lepszym wyborem?
Stoję przed trudnym wyborem, ponieważ zastanawiam się nad kierunkiem studiów (3 lo here). Jestem na biol-chemie i ciągnie mnie w stronę fizjoterapii lub dietetyki i żywienia człowieka. Z drugiej strony zastanawiam się, czy lepszym i pewniejszym wyborem nie byłaby informatyka. Lubię matematykę i dobrze radzę sobie z programowaniem.
Stąd kieruje do was swe troski:
- Co daje lepsze zarobki?
- W której branży bardziej realne jest przekroczenie 10k?
- Co da większą stabilność?
- Co jest trudniejsze?
#studia #studbaza #it #dietetyka #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60507aa34fe83c000a90486c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: idź na informatykę, fizjo to ciężka praca a dietetyk słabo zarabia. Co do informatyki - z mojego punktu widzenia opłaca się związać z technologiami chmurowymi lub jakimiś rozwiązaniami vendorskimi np. SFDC, SAP, Dynamics. Ścieżka może wyglądać tak: praca przy utrzymaniu systemu, praca przy wdrożeniu, kolejne projekty, przejście do vendora/klienta/nowe projekty. W 3-4 lata musi być minimum 10 netto. Przy projektach zagranicznych jeszcze szybciej.
@AnonimoweMirkoWyznania:
spoleczenstwo sie starzeje wiec zapotrzebowanie na dobrego fizjo bedzie duze, ja swojemu za pol godziny place 100 zlotych
spoleczenstwo slabo i szybko je, dietetyka i zasady dobrego zywienia tez ta wiedza bedzie w cenie, ale mysle ze tutaj bedzie duza konkurencja, bo i prog wejscia najnizszy w porownaniu z fizjo/it i nie znam stawek, bo z ich uslug nie korzystam
informatyka jak jestes dobry no to zarobisz.

Ale tutaj odmienne