Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Konigstiger44: dokładnie już nie pamiętam, robiłem to w zeszłym roku we Wrocławiu u świetnego dentysty. Ale na pewno mniej niż tysiaka zapłaciłem.

Skąd wiesz skoro wszystkie miałaś wyrywane pod narkozą? Xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xts7: ketonal jest tu kijowy, dużo lepszy jest nimesil, prosić chirurga o receptę od razu i robi naprawdę dużo lepszą robotę niż ketonal

@mtriciak33: zależy od człowieka, ja nigdy nie brałem wcześniej ketonalu to działał zajebiście.
Ja miałam takiego, bolało dopiero po. Bez operacji, normalnie u dentysty na fotelu mi wyrwali, ale najpierw pociął lekarz na mniejsze kawalki. Kilka dni leki przeciwbólowe, opuchlizna. Goi się dość długo.
@Konigstiger44: Zależy od dentysty i samego zęba. Ja miałem już 3 ósemki usuwane, w tym dwie w ciągu jednej wizyty. Ostatnia wyglądała dokładnie jak Twoja.
Znieczulenie i zero bólu, trochę nieprzyjemne dźwięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale całość trwała 3 minuty.
Recepta na ketonów, którego nie potrzebowałem nawet. Jedynie głowa przez kilka godzin lekko bolała, ale szczęka ani trochę.
Może ja mam po prostu taki ogranizm, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Myrcin-: zarówno nimesil jak i ketonal brałem pierwszy raz po wyrwaniu zęba. Główna zaletą nimesil jest taka że jest proszkiem a nie tabletką więc dużo łatwiej go połknąć mając spuchnięta twarz jak po solidnym #!$%@? :P
@Konigstiger44: Miałam ten zabieg, a później dwa kolejne w tym samym miejscu, bo były jakieś powikłania. W końcu chirurg wyjął ze środka „płytkę kostną”... Jadłam popcorn tydzień po pierwszym zabiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°) to była łupinka. Ogólnie uwazaj na takie rzeczy