Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ło panie, a kto to tak #!$%@?ł.
Całe szczęście, że jedna z niewielu rzeczy, które mi w życiu wyszły to proste ósemki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Konigstiger44: zależy jak u ciebie z finansami, warto wykosztować się te dwie stówki więcej na porządnego chirurga. Pierwsza ósemka była robiona prywatnie u jakiegoś wyrwizęba, ryj #!$%@? był przez tydzień. Drugą zrobiłem w Swedencie, było ze dwa razy drożej jak nie więcej, ale nawet opuchlizny nie czułem, bardzo szybki zabieg podczas którego też nic nie szarpnęło czy zabolało (pod jednym zwykłym zastrzykiem na znieczulenie)
@Konigstiger44 miałem identyko sytuację, ząb mądrości z nadmiaru intelektu rósł poziomo...
Połączenie lekarza i dentysty czyli chirurg stomatolog zawołał 500zł i pod znieczuleniem rozciął dziąsło. Nie potrafił go wytargać więc rozwiercił i wyciągał po kawałeczku :D 2-3 dni na ketonalu i diecie płynnej i jest dobrze.
@Konigstiger44: O ja masz przeje.b.ane. Mi wyrwali juz 3 ósemki i górne to był lajcik ale dolna prawa. Meczył się z 45 minut, dłutował kombinował, znieczulenie srednio działało. Mówi dobra ostatni raz proboje a jak nie to musimy go przeciać na pół piłą, myśle sobie jaka kur..wa piła?????. Udało się .... potem tylko tydzien na ketonalu, płynne jedzenie, zero ruchu..... i potem jeszcze z 2 tygodnie na apapie. A Ty masz
@ciemniak22: Co? Mi ortodonta powiedział, że żeby się czymś takim w ogóle zacząć zajmować, to trzeba wyprostować całą szczękę, a to zajmie 4 lata z hakiem i trzeba zrobić dodatkowe zdjęcie radiologiczne żuchwy i wysłać je do USA, bo w Polsce żaden radiolog nie jest w stanie odczytać poprawnie. Trafiłem na jakiś scam?
@Konigstiger44: Miałem dwie takie: jedną z lewej strony, drugą z prawej. Jak wyrywali mi tą z lewej (znaczy rozcinali dziąsło i wydłubywali), to przez pierwsze dwa dni miałem się zesrać, dostałem szczęskościsku i na ketonalu prawie tydzień.

Przy drugiej stronie (prawy dół) wyglądało dokładnie tak samo, dodatkowo miałem wyrywaną jeszcze górną ósemkę. Jeden ketonalik na pierwszą noc i tyle, nie bolało prawie w ogóle, tylko szwy w buzi łaskotały

Więc pewnie
@Konigstiger44 mialam usuwane chirurgicznie wszystkie osemki, najpierw lewa strona, potem dwa tygodnie pozniej drugi zabieg prawa strona, usuwanie pod znieczuleniem, nic nie czulam poza tym ze przy dlutowaniu strasznie mna szarpali xD po zabiegu ketonal i zupki chinskie/jogurty w plynie, najbardziej przeszkadzal mi dyskomfort wywolany dziurami w dziaslach, zaroslo po czasie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Konigstiger44:
Powiem tak wszystko zależy od chirurga. Ja dorwałem ostatnio takiego speca, że po ekstrakcji ósemek prawie nic nie bolało w kolejne dni. Chłop jest po prostu starym, dobrym wyjadaczem. 500 ziko za ząb, ale warto. Ekstrakcją jednego 15 minut xD I tak już nie mam 4. Plus 5 spod dziąsła, to bolało może z 3 dni. Ketonalu nawet nie brałem.

@takjestembordo: Zależy od lekarza. Mi też tak mówili, a
P.....k - @Konigstiger44:
Powiem tak wszystko zależy od chirurga. Ja dorwałem ostatni...

źródło: comment_1615931138D5THfiTgpBZqRHD9eJU8Ii.jpg

Pobierz
@Konigstiger44 wydłutują Ci a potem będziesz brał Ketonal co 8h i po każdym Ketonalu po 6h Paracetamol bo z bólu nie będziesz mógł wytrzymać ;) i tak przez tydzień ;) żona ostatnio to przerabiała choć jej ząb był jeszcze gorszy