Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej mam mały problem z moim #niebieskipasek
Jesteśmy razem jakieś 9 miesięcy. Planujemy zamieszkać razem. No i tutaj pojawia się problem. On ma kota, a ja na sierść kotów jestem uczulona.
Do tej pory staraliśmy się głównie spotykać w moim mieszkaniu, gdy byłam u niego brałam tabletki, które nawet jako tako pomagały.
Nie wiemy kompletnie co robić, ten kot jest naprawdę kochany i uwielbiam go, niebieski tak samo. Nie chcemy go nigdzie oddawać.
Więc co zostaje mi codzienne faszerowanie się lekami i męczenie się?
Myślałam również o odczulaniu, ale słyszałam, że to nie zawsze pomaga w 100% i jest to dość długotrwały proces.

Co robić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#niebieskiepaski #zwiazki #rozowepaski #koty
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AstraLavistA_Baby: alergeny i tak unoszą się wszędzie, na ubraniach zostają itp. Do sypialni można go nie wpuszczać, zawsze to lepiej będzie się spało, ale mimo wszystko zamknięcie go nie pomoże w 100%. Zresztą nie miałabym serca kazać mu siedzieć większość dnia w jednym pomieszczeniu
@AwfulThings: Nie wiem jak silna jest Twoja alergia ale jeśli dasz radę się przemęczyć to możesz spróbować zamieszkać z kotem i zobaczyć czy się zaadaptujesz. Mówię z własnego doświadczenia, po kilku tygodniach od zamieszkania z kotem przestałam mieć reakcje alergiczne.