Wpis z mikrobloga

@xanusek: Jakbym kupił akcję za 300 dolców sztuka to naprawde czułbym się jak na szpilkach. Jakbym kupił za 50 do 100 dolców to miałbym w dupie spadki jak w tamtym tygodniu. Decyduj sam. Twoja kasa.
@xanusek: @szklisty: że nikomu #!$%@? nigdy nie powiem ile tak na prawde wsadziłem jak już zaczęło lecieć na łeb na szyje xD

kupiłem w pierwszym peaku. Był moment jak byłem +1k USD na plus. A potem już był zjazd do -2500$ xD

I że nigdy w to więcej nie wejde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HighFlyingBird: No to ładny wynik. I ilośc i średnia. Zobaczymy jak się potoczy ten tydzień, ale na giełdzie mam już swój all in, a szkoda mi trochę sprzedawać innych spółek. Jedynie może sprzedam reszte BlackBerry, żeby obniżyć belkę i odkupić po gme
@Heisenberg98: No ja właśnie tez mam niby all in, ale w czwartek wypłatę i tak się właśnie zastanawiam, wyprzedałem spora cześć swoich pozycji na bananie żeby wejść bardziej, co w sumie po kilku tygodniach przyniosło mi większy zysk niż wiele miesięcy trzymania papieru na GPW ( ͡° ʖ̯ ͡°) stąd moje rozkminy, na pewno jak będzie solidny drop to dokupuję, muszę sobie ustalić chyba jakiś limit wejścia