Wpis z mikrobloga

Na inwestowanie na #gielda jestem za głupi i za biedny, ale dziś postanowiłem za to zainwestować w skrzynki z CS:GO (no wiem, wielkie xD). Jeśli kogoś interesuje co wyniknie z tego eksperymentu finansowego, to zapraszam do zaobserwowania tagu #skrzynkowymagnat pod którym co jakiś czas będę opisywał stan inwestycji.
Kupuję tylko skrzynki Broken Fang, ponieważ istnieją przesłanki, że ich cena wzrośnie z czasem po zakończeniu operacji, tak jak miało to miejsce ze skrzynką operacji Hydra. Oczywiście jest też opcja, że cena spadnie do kilkunastu groszy, no ale wtedy hoooi mi do doopy jak mawiają inwestorzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do kwoty wydanej na skrzynki nie wliczam ceny samej operacji, bo co pograłem, to moje. Dzięki "gwiazdkom" z operacji dropnęły mi 42 skrzynki, za 100zł dzisiaj dokupiłem kolejne 32.

Ilość skrzynek: 74
Wydane: 100zł
Aktualna cena skrzynki na rynku Steam: 3,15 zł (2,75zł po odliczeniu prowizji Steam)
Wartość skrzynek: 233,1zł (203,5zł po odliczeniu prowizji Steam)

#csgo #gownowpis #biznes #inwestycje #inwestowanie
TavarishPiesov - Na inwestowanie na #gielda jestem za głupi i za biedny, ale dziś pos...

źródło: comment_1615739183nbIKIKDlzI3abmCq6osS5d.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@TavarishPiesov: To wbrew pozorom duże ograniczenie. Ja ostatnio sprzedawałem swój ekwipunek warty kilkaset zł i zdecydowałem się na stronę CS deal. Niby niska prowizja ale w praktyce i tak uzyskałem jakieś 50-60% wartości tego ekwipunku. Moze bawiąc się w sprzedaż gier na steam wyciągniesz coś więcej.
  • Odpowiedz
@TavarishPiesov dobra inwestycja, ale musisz poczekać. Ogolnie ostatnio rynek skrzyń powaliło, ceny rosną jak szalone. Poprzez bitskins masz możliwość wypłaty na konto.

Btw. Teraz fajnie się patrzy na cenę zielonych skrzyń esport2014 jak brałem po 0,03 ojro z 5 lat temu ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@TavarishPiesov: O sam zainwestowałem w czerwcu troche w naklejki i skrzynki a w cs nie gram, dzięki za przypomnienie

@maleafrodite ; mozna na stronkach sprzedac, zreszta na nich tez kupiłem bo taniej jest niż na rynku steam
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: Ja tez wlasnie licze na takie przypomnienie sobie i niespodzianke.
Włożyłem 700-800zl w czerwcu bo nie gram w cs wiec tak żeby zobaczyc co wyjdzie za 2 lata.
  • Odpowiedz
@TavarishPiesov: już był tu podobny wpis pare dni temu. Sam mam z 10kont zapełnionych skrzynkami (bardzo różne), strzelam wartośc teraz do 50k zł. Czasem kupie gre sobie lub znajomym i szczerze spędzanie czasu na flipowaniu tego jakos mi się nie widzi, każdą rzecz trzeba sprzedawać ręcznie. Później pewnie kupić jakiś nóż i sprzedać ten nóż, dużo roboty za mały zysk... niech leży, kiedyś będzie warte więcej ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz