Wpis z mikrobloga

ej mirasy, co jest fajnego w jechaniu na pole namiotowe? cena wychodzi jak za pokój, musisz taszczyć swoje rzeczy, więc inwestycja w sprzęt albo kolejne pieniądze za wynajem, prąd za dopłatą, ciepła woda platna na minuty, z natury nie skorzystasz, bo i tak napchane samochodów jak na parkingu przy blokowisku z prl... Gdzie są zalety?

źródło zdjęć:Topaz. Pole namiotowe i caravaningowe. https://maps.app.goo.gl/qTVmrny8XtwpoEuT6
#wakacje #morze #kiciochpyta #kemping #camping
Pobierz
źródło: comment_1615705839eFu9ssmQoyq1z8e0vuoQrz.jpg
  • 185
@Dominias: jak się chce nocować nad samym morzem to może i są mandaty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wystarczy kawałek w głąb lądu i nikt tego nie sprawdza, nie wiem jak z mandatem za namiot, ale za kampera jest 1000 kun od osoby, nie pytaj skąd wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fajnypierozek: dokladnie jezdzilem z namiotem po Europie glownie w czerwcu i wrzesniu czyli poza sezonem. Jest tanio, kulturalnie i mozna odwiedzac piekne miejsca bez uprzedniej rezerwacji. Nudzusz sie miejscem, zwijasz namiot i jedziesz dalej. W polsce pojechalem raz i to byla walka z #!$%@? januszami ktorzy chleją, puszczajaa muze na maxa i nie respektuja ani prywatnosci innych ani ich strefy prywatnej. Nigdy wiecej w Polsce.
no zajebiscie jechać do molocha i siedzieć nad basenem albo na balkonie xD


@ponik_kolny: Tyle, że ja też tego nie rozumiem. Nie rozumiem zamiany wygodnego domu na ciasną przyczepę bez mediów ani nie rozumiem wakacji w hotelu, z którego się nie ruszasz, bo basen to wszystko co chcesz mieć by wypocząć.
Ja lubię aktywnie spędzone wakacje z pieszymi lub rowerowymi wycieczkami, ale z noclegiem w hotelu. Tylko takie wakacje uważam za
@Felonious_Gru: No tez nie rozumiem tego xD #!$%@?, typy placa tyle co zapokoj, przyjezdzaja, maja wode, prad, wifi, jeszcze namioty niektore lepiej wyposazone niz moj dom xD wiec jaki jest w tym sens? jeszcze zeby to bylo faktycznie gdzies w okolicy fajnych widokow, a wiekszosc to "nie za daleko" od miasta i w srodku lasu xD
@Felonious_Gru pole namiotowe jest tanią formą wypoczynku, a kamper/przyczepa tani nie jest, bo niezupełnie o to w tym chodzi, ale dla mnie ma tę zaletę, że mam ze sobą własny dom, swoje łóżka, pościel, kuchnię, lodówkę, prysznic. Nie jestem zdany na wynajem + nocowanie na kempingach ma swój klimat i trudno to z hotelem czy nawet domkami porównać. Mogę tydzień stać z dala od cywilizacji i prąd mieć z solarów, tylko wodę