Wpis z mikrobloga

@Kura_Wasylisa: Ja bym powiedział passat. Lepiej wyciszony, znacznie lepiej wykonany, silniki tez ma niezłe. A z tych dwóch chyba wolałbym insignie, w mondeo strasznie odrzuca to morze taniego plastiku na tunelu środkowym. W insigni unikaj manuala 1.5, bo skrzynia jest naprawdę kiepska
  • Odpowiedz
@Kura_Wasylisa: Tak, w obecnej generacji wszystkie silniki są już ok. W 1.5 i 1.8 tsi jest jedynie słabsze dsg które może szybciej wymagać wymiany sprzęgieł. Diesle tez są w porządku bo są znacznie cichsze niż w oplu i fordzie
  • Odpowiedz
  • 0
@Kura_Wasylisa Mondeo 2.0 150 km jest głośny. Wyciszenie ok, bo do 160 km/h cicho, ale terkot diesla serio słychać. W takim focusie 1.5 dużo mniej. Spalanie znośne. Zrobiłem trasę z Warszawy w góry i powrót plus wypad na Czechy i średnia była koło 7L.

Bezawaryjność na dobrym poziomie. Ja mam styczność z egzemplarzami do 90k km, automaty i nie ma poważnych awarii.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kura_Wasylisa Jak będzie za mało to zrobisz chipa. Te 150KM było mało przy wyprzedzaniu na krajówce. Chociaż z drugiej strony jestem przyzwyczajony do benzyny 2.0T w swoim aucie.
  • Odpowiedz