Wpis z mikrobloga

@uriel_ck: a jaka jest różnica? bo nie rozumiem. sugerujesz, ze natura w procesie ewolucji zapomniała o tym, ze włosy pod pachami u kobiet są niehigieniczne i zostały tam przez przypadek, a w przypadku mężczyzn wszystko gitówa? może po prostu pogódź się z tym, ze masz taki, a nie inny odbiór kobiecego owłosienia bo jesteś wystawiany od lat na widok konkretnych kobiecych ciał przez zarabiające na tym koncerny, a nie dlatego,
  • Odpowiedz
@kieubonson jeśli chodzi o ewolucję to wiadomo, że to faceci od zawsze polowali i byli częściej wystawieni na warunki atmosferyczne przez co oni są bardziej owłosieni (żeby było im cieplej), a kobiety "pilnowały ognia domowego". Czyli kobiety nie potrzebowały tak bardzo tego owłosienia tyle jeśli chodzi o ewolucję. Po drugie nawet oglądając sport widać, że nie wszyscy faceci się golą pod pachami co nas przyzwyczaja do tego. Po trzecie to głównie
  • Odpowiedz
@afromort jestem jednym z nich, ale człowiek się uczy całe życie i trzeba umieć posypać głowę popiołem i przyznać się do błędu. Tutaj by pasowała taka dewiza: wiem, że nic nie wiem. Im więcej czytam i się uczę tym coraz bardziej jestem przekonany, że wiem coraz mniej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@Bulka_kajzerka: Chwilę po umyciu wystarczy się spocić pod pachami i już #!$%@?, więc bzdury gadasz. Zamiast się szorować pod pachami co 5 minut, po prostu ogól te kłaki. To, że ty tego nie czujesz, nie znaczy, że inni tez nie czują ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@czu_mi: xD potrafiłem myć się 2 razy dziennie a i tak po godzinie czułem smród pod pachami i w kroczu. Pewnie dnia ogoliłem się i problem magicznie znikł. Swoją drogą będąc do tej pory w związkach z 4 kobietami każda oczekiwała ze będę ogolony
  • Odpowiedz
@dorszcz: kobiety się cofają w rozwoju. Tyle lat zajęło żeby w końcu faceci golili śmierdzące włosy pod pachami to teraz laski będą hodować i się zachwycać paskudnymi kłakami xD Emancypacja kobiet w 21 wieku xD
  • Odpowiedz
@dorszcz: śmieszą mnie zawsze takie zdjęcia. Jest to po prostu oblesne, nie świadczy o żadnej siłę kobiet. Niedługo pewnie przestaną sobie podcierac dupy po sraniu albo stosować podpasek i krew menstruacyjna będzie się wszędzie się lała. Jako facet sam sobie gole od czasu do czasu pachy plus kutange, bo tak mi jest wygodniej i bardziej higienicznie.
  • Odpowiedz