Wpis z mikrobloga

Cześć!
Na naszą stronę promocyjną wleciała lista ofert czasowych na kolejny tydzień, link na fb i telegramie (a linki do nich w naszym profilu @AliPaczka ) ;)
Dodatkowo od jutra rusza opcja wysyłki łączonej dla wybranych przedmiotów, w związku z tym o 9:00 pojawią się specjalne kody rabatowe na tą formę wysyłki:
$3 przy mwz $5 dla nowych kont
$2 przy mwz $15 dla wszystkich
Ali deklaruje dostawę w 15 dni, nie wiemy jeszcze jak to będzie wyglądało ale damy znać.
Link do strony promocyjnej gdzie jest więcej info również na naszym fb i telegramie.

Co do wysyłek Aliexpress Saver Shipping, które zostały dodane po naszych licznych zgłoszeniach opóźnień w dostawie Cainiao Super Economy Global, ostatnio zaczęły docierać i czas wynosi około 30-35 dni. Oby się utrzymał na tym poziomie.

#aliexpress #promocje #alipaczka #alipaczkanews #alipaczkapoleca
AliPaczka - Cześć! 
Na naszą stronę promocyjną wleciała lista ofert czasowych na kol...

źródło: comment_1615582914CDKBq2E20KWRdQHgVBBLNn.jpg

Pobierz
  • 12
@AliPaczka z ciekawości: a jak śledzenie tych Saverów w Polsce? AliExpress w opcjach wysyłki oznacza te przesyłki jako rejestrowane.
Jeszcze taka ciekawostka: o ile przedtem łączyli ASS z ekonomicznymi przesyłkami i wszystko szło szybko razem, tak teraz zauważyłem, że ASS łącza tylko że sobą, a to nowe ustrojstwo Saver leci dalej.
@lyncz: nie ma śledzenia, numery wyglądają tak jak cainiao global. Łączenia nie analizowałem ostatnio ani nie dostałem też info o zmianach. Możliwe, że zastępują je tym łączeniem opisanym we wpisie (w obrębie tej samej kategorii)
@AliPaczka Takie mam właśnie przypuszczenie, że teraz łączą w ramach tej samej kategorii. A może to był tylko mój jednostkowy przypadek i te kilkanaście przesyłek miało pecha ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@lyncz: U mnie podobnie. Myślałam, że to może być kwestia, że nie łączą Saver, więc może warto byłoby jednak wybierać caniao i liczyć, że połączą. Ale pewności nie ma.
@Arw165: Ja niedawno zamówiłam w tym samym prawie czasie kilka rzeczy przez Saver i kilka przez Cainiao Super Economy Global. Prawie wszystkie Global + jedna Saver mają obecnie na alipaczce status "Nadejście do magazynu w celu połączenia przesyłek". Dwie inne Saver są po odprawie eksportowej a kolejne 2x Saver i 1x Global idą standardowo. Wygląda więc na to, że to czysta loteria ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam pytanko małe odnośnie trackingu, jak sprawdzam na stronie to nie każą mi się z nikim kontaktować, natomiast apka podaje mi taki status jak niżej:

2021-03-18 08:21 doręczenie przesyłki do DHL Parcelshop zostało wstrzymane. Prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta DHL Parcel pod numerem 42 6 345 345 [Rzeszów]

Skąd apka wzięła to info? Ani strona sklepu ani śledzenie www tego nie mówią i w sumie nie wiem czy mam się
@AliPaczka: Po pierwsze to Cię nie oznaczyłem w poście sprzed godziny, co było z mojej strony głupie :P A po drugie to jakby coś, to na infolinii mi powiedzieli, że jak się wybiera dostawę do Żabki to się czasem generuje taki błąd i żeby sie nie przejmować, to tak jakby ktoś się kiedyś zastanawiał - może się przydać takie info ;)