Wpis z mikrobloga

@Natna213: Z wlasnego doswiadczenia:
Drzwi miedzy pomieszczeniami przy garażu. Mam podobne z przejściem do pralni(ja muszę wychodzić a dwór żeby iść do pralki); trzy łazienki to świetna opcja ale dwie wystarczaja raczej w zupełności. Jedna wasza, druga dla dzieci to świetna opcja( mam jedna łazienkę na rodzine 2+4 i odczuwamy brak jednej łazienki, jednak tylko niekiedy :)); szersze okno w kuchni, tam zawsze jest lepiej gdy jest widniej; ogólnie mieszkam
  • Odpowiedz
@leesiuu: wiatrołapy zapewne połaczymy.
5. Na ten moment mamy 2+2, może w przyszłości zdecydujemy się na trzecie. Na ten moment dodatkowy pokój miałby być gabinetem niebieskiego. Dużo projektuje i pracuje na kompie plus lubi sobie pograć.
6. Już teraz mamy problem w kolejce do łazienki jak zbieramy się na tą samą godzinę, dlatego dla mnie to must have
7. Pomieszczenie obok spiżarni to garderoba na graty typu walizki, śpiwory itd. Spiżarnia jest dla mnie bardzo ważna ponieważ dużo wekuje i potrzebuje miejsce do magazynowania tego.
8. okno faktycznie
  • Odpowiedz
@Natna213: Faktycznie metraż masz wyższy niż 140 jednak odpowiedz w stylu ze jesteś w szoku jest po prostu niegrzeczna. Napisałem Wam rady na podstawie własnych doświadczeń, o które poprosiliście ogół tutaj, a dostałem odpowiedz świadcząca raczej o Waszym braku obycia.
  • Odpowiedz
@roberto07: moja odpowiedź nie miała być w żaden sposób złośliwa, po prostu się zdziwiłam. Rozważaliśmy przez jakiś czas zakup szeregowców i nie znaleźliśmy takiego metrażu. Nie czuj się urażony ()
  • Odpowiedz
@roberto07: Może przedstawię definicję bo widzę, że dalej nie zrozumiałeś:

Osoba mająca "kija w dupie" jest antypatyczna, sztywna, traktuje ludzi z wyższością, jest dumna i pyszna.

Często osobę taką definiuje się jako nieposiadajacą poczucia humoru i zdystansowania do siebie.
  • Odpowiedz
@01101010_01100001: Nie wiem, nie mam pewności i być może jesteś tylko głupcem cytujący jakieś pseudo strony z internetu albo jesteś taj jak myśle czymś co zaliczyłbym do rodzaju zwierząt, a bardziej do psów które szczekają na tego kto w danym momencie wyda im się słabszy. Ty dalej szczekasz mimo ze autorka posta już dawno Cię nie wspiera. Kim wiec jesteś?
  • Odpowiedz
@roberto07: Dziewczyna napisała że jest w szoku bo nie widziała tak dużego szeregowca a ty jej wyjeżdżasz że jest niegrzeczna i brak jej obycia. Natomiast za chwilę piszesz do mnie że jestem głupi, jestem zwierzęciem. Co z twoją grzecznością i obyciem? Możemy się tak zacząć bawić i obrażać i uwierz mi że w pięty ci pójdzie, wiec ogarnij się gościu i pisz sobie takie teksty do kolegów jak ci na
  • Odpowiedz
@Natna213: zamknąłbym kuchnię. Moda każe robić otwarte, ale MOIM zdaniem to generator zapachów w całym domu.


@teraz_z_kontem: nawet nie chodzi o zapachy, choć przy jakimś intensywnym pichceniu to też istotne. Jedna rzecz to np. możliwość spokojnego zamknięcia kuchni przed kotami/psami, a inna to po prostu... w kuchni zawsze jest pieprznik na ladzie, mniejszy lub większy. Choćby kończycie śniadanie/obiad, naczynia sru do kuchni na ladę żeby sobie na luzaka
  • Odpowiedz
@01101010_01100001: dostajesz odpowiedzi na swoje pytania w takim samym stylu w jakim je zadajesz. A pytanie podstawowe przeze mnie dalej pozostaje bez odpowiedzi. Po co wyszedłeś przed szereg? Dla mnie ta odpowiedz była niegrzeczna i taka była dla wszystkich, których stać na odrobine refleksji. To była odpowiedz, która ocenia człowieka przez pryzmat metrów na których mieszka. Jeśli mieszkasz na 50m2 dla mnie masz taka sama wartość jako człowiek jak byś
  • Odpowiedz
@Natna213: garderobę zrobiłbym miedzy pokojami, bo jak teraz jest w narożniku to zabiera ścianę na której mogłyby być okna do pokoju


@stassma: ale tu chodzi o to by była garderoba w sypialni - nie trzeba wtedy latać w gaciach po korytarzu.
  • Odpowiedz