Wpis z mikrobloga

Dzis sprzedalem takie dosc nietuzinkowe auto.
Nastoletnia klasa premium,v8, 400 kucy, tylny naped itd..

Klient przyjechal i zaplacil #picrel.


Ostatni raz placili mi takim nominalem Cyganie, ale auto kosztowalo tysiaka.
Jakbym go nie widzial to powiedzial, ze


Ale tatuaz kastetu na dloni i szatana na szyi raczej przekreslaja ta teze. ( )

Do tego dal 200 "napiwku" za klopotliwa walute.


Ciekawe czy mnie zamknac jak pojde to wplacic.

Pytania:
- Ile tu jest pieniedzy ?
-Ciekawi mnie czym sie ten Pan trudni na codzien.

#coolstory #heheszki #motoryzacja #glupiewykopowezabawy #kupautozmikro
Pobierz
źródło: comment_1615475870aeXuZDHiXcHhuG28DVpTSF.jpg
  • 86
@saszka-bc: Takie moje przypuszczenie tez jest. Za gowniany woz na prawdziwego dilera. Zreszta mam uzasadnione podejrzenie, ze wsrod moich klientow juz byli dilerzy i oni prali zawsze cos cichocimnego. Golf IV, octavie, fabie, thalie itd..
@bigger: Szczerze mówiąc nie chciało by mi się tego liczyć.. ile z pół godziny liczenia ? :D ale z drugiej strony pewnie nie łatwo było pogonić to auto, więc pewnie radość że ktoś wziął.
Zostaje duże ryzyko fałszywek, ale to raczej standard że masz lampę uv.. przynajmniej kiedyś w salonach w latach 90 to był standard..
@bigger szczerze mówiąc to miałbym #!$%@? czym się gość trudni. Masz hajs? Masz, więc problem z głowy.
IMO dla mnie nawet siano mogło by być z handlem #!$%@? ludźmi a i tak nadal średnio by mnie to obchodziło. Hajs jest hajs i nie ważne skąd. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@r5678: Z liczarka z 15-20 minut. Jakby byly popakowane w paczki po 100 sztuk tak jak ja zrobilem pozniej to bym sie pewnie w 10 minut uwinal , bo wrzucenie 20 paczek w liczarke to chwilka.

Na brak zainteresowania nie narzekalem. Cena byla bardzo atrakcyjna. Balem sie, ze jakies lewe beda, ale mysle ze gosc by nie ryzykowal bez sensu skoro mogl to wyprac bardziej ostroznie.