Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Polecam nie karmić trolla. Ten użytkownik sam już nie wie, czy studiuje, pracuje, czy chodzi do podstawówki. Szkoda, że wykorzystuje kogoś wizerunek. A te wpisy o „braniu w dupala”, to już oczywiste zarzutki

Ludzie pomuszcie. Muszę na jutro napisać rozprawkę na polski na temat: "Czy cierpienie uszlachetnia?" Macie jakieś ciekawe teksty kultury, przykłady, konkluzje? Plisss, bo będę skończona.

#kiciochpyta #pytanie #licbaza #ksiazki #depresja #przegryw (https://www.wykop.pl/wpis/52747719)

Jestem debilem bez studiów, brawo ja.
@dupa_karuzela Mialem taki problem i mozesz wierzyc lub nie, ale regularne mycie twarzy zwyklym szarym mydlem i nie dotykanie jej zdzialalo cuda.

Wstawalem mylem ryj, w szkole w przerwach mylem ryj, wracalem do domu - mylem ryj. No kilkanascie razy dziennie.

Ty ryja nie myj, myj buzie ;)

Kurde, teraz zaluje, ze nie mam. Uwielbialem wyciskac (°°
@kamilooooooooo: z tym brakiem skutków ubocznych to bym uważała, bo każdy reaguje inaczej. Ja miałam bardzo sucha skore, a czasem miałam takie okresy, ze na ustach i pod oczami skóra luszczyla mi się non stop i to było mega trudne do przejścia, bo nic mi nie pomagało. Teraz jestem już 2-3 miesiące po terapii.
@dupa_karuzela: w sumie twój wpis mi uświadomił że ja nigdy większych problemów z trądzikiem nie miałem, chociaż tyle szczęścia i mogę się normalnie pomalować ʕʔ, ale ogólnie no to współczuję ci i powodzenia w walce z tym gównem.