Wpis z mikrobloga

Dlaczego #rozowepaski tak dużą rolę przypisują wzrostowi potencjalnego partnera?

Najczęściej pada argument tego słynnego "poczucia bezpieczeństwa".
Udowodnię że jest to całkowicie bezsensowne.

Przede wszystkim większość wzrostaków to chude patyczaki.
Mają bardzo wysoko położony środek ciężkości. Swego czasu ćwiczyłem judo i wystarczy takiego wieszaka lekko podciąć i już leci na twarz jak sosna.
W parterze też sobie nie radzą bo takie długie ramiona łatwo wyciągnąć do dźwigni.

Oczywiście pada argument że mają większy zasięg ramion i przez to przewagę w walce na pięści w stójce. Prawda jest jednak taka że takie żyrafy najczęściej są całkowicie nieskoordynowane i wystarczy takiemu zasadzić cios na wątrobę czy przeponę a zegnie się w pół jak scyzoryk do 100 cm.

Prawie cała pozostała część wzrostaków to ulane "misie" którym kręgosłup wysiądzie przed czterdziestką.

Tych wysokich i z dobrą sylwetką jest jakiś mały procent i każda ogarnięta przeciętna różowa wie że nie ma szans na takiego.

Jaki jest więc prawdziwy powód tego że część różowych napompowała hajp na wzrostaków a reszta poszła za nim? O tym w następnym wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #takaprawda #przegryw #tfwnogf #wzrost #niepopularnaopinia #zwiazki
  • 32
Biologia. Tak samo jak nas kręcą szerokie biodra i duże cycki.


@Domiman: polecam ustawić taki opis na tinderze, jak nie jesteś chadem 10/10, dwumetrowym slayerem to będzie kwik że patriarchalizm i przedmiotowe traktowanie xDDD Niejedna różowa z wykopu by się zesrała że "wam chodzi tylko o jedno" i "źli mężczyźni oceniają po wyglądzie a wnetrze mają w dupie chlip chlip" xDDD co z tego że same robią tak samo a z
@PogryzionyPrzezPokemony: @Jackdanielov: @77023: @Domiman:

Biologia biologią ale jest dużo opinii że rola wzrostu wzrosła (kosztem twarzy, sylwetki itd) w ostatnim czasie i ja jestem tego samego zdania.

Bo nie chcą kurdupla niższego od siebie, gadzi mózg itp. Jak masz poniżej 165cm wzrostu no to sorry. Natury nie oszukasz.


Mam 173 cm. Tu nie chodzi o to że nie chcą niższego, tylko o to że bez względu na swój
Biologia biologią ale jest dużo opinii że rola wzrostu wzrosła (kosztem twarzy, sylwetki itd) w ostatnim czasie i ja jestem tego samego zdania.


@przegrywam_przez_miasto: Nie kwestionuję tego, ale wzrost sam w sobie nie gwarantuje niczego, to zawsze musi być komplet pożadanych cech, szczęka chada, hunter eyes, doskonała linia gęstych włosów, odpowiedni frame.

Sam wzrost jest moim zdaniem przeceniany (oczywiście ktoś ze wzrostem <185 musi wiedzieć że jest poza grą nawet z