Wpis z mikrobloga

Podbijam pytanie, po #!$%@? wy robicie sobie te testy? Dwa lata temu jak mieliście grypę to też potrzebowaliście testu żeby walnąć się do łóżka?
#koronawirus
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a na covid już jakies 20-30osob z otoczenia jest w piachu.


@Slimshader: znasz 30 spośród 46000 osób, które umarły w polsce na kowid? 0,07%? czyli zakładając równą dystrybucję, powinieneś znać ok. 24800 osób w polsce.
  • Odpowiedz
@Madridista98: 15 latek odkrywa że zwolnienie od mamy w pracy nie przejdzie xd Gratulacje

@tindeRoman: jedna z największych patologii w polackiej mentalności robola, który musi mieć nad sobą bat.
W UK (przynajmniej do tygodnia, bo dłużej nie wiem) daję znać, źe się źle czuję i mnie nie będzie i żadnych kwitów nie muszę latać załatwiać, roznosząc mikroby po środkach transportu i przychodniach. Również mogę zrobić to co dla
  • Odpowiedz
@bialaowca: W takim przypadku kombinowałbym z L4 na bolący kręgosłup - przez teleporadę nie powinno być z tym problemu, na początku pandemii kiedy firma próbowała się zorganizować mając wytyczne ile % ludzi może pracować a resztę proszono o wzięcie urlopu, bolący kręgosłup przeszedł bez problemu przez telefon jako podstawa do L4
  • Odpowiedz
@pablooooo: No a niektórzy nie mogą w trakcie choroby pracować nawet zdalnie, bo są chorzy. Albo mają dzieci w domu, bo przecież nie puszczą ich do przedszkola. Wtedy potrzebują zwolnienia.
  • Odpowiedz
@CudMalina: przecież zwolnienie lekarskie można wziąć z tysiąca innych powodów, co w czasach teleporad jest znacznie ułatwione jak choćby przykład z bolącym kręgosłupem który podałem powyżej
  • Odpowiedz
Podbijam pytanie, po #!$%@? wy robicie sobie te testy? Dwa lata temu jak mieliście grypę to też potrzebowaliście testu żeby walnąć się do łóżka?


@Madridista98: Bo Covid jest #!$%@? groźniejszy od #!$%@? grypy? Nie znam nikogo kto by miał jakiś poważniejszy przebieg grypy, a wśród dalszych znajomych mam już dwie ofiary COVIDa, a dziś się dowiedziałem, że kolega z pracy leży w śpiączce w stanie krytycznym. Na "GRYPĘ". Ha tfu.
  • Odpowiedz