Wpis z mikrobloga

Dwa pierwsze zarodki nie zagnieździly się. UWAGA!!!!! OKAZAŁO się że powodem jest TROMBOFILIA!!


@rafal-heros: czy Ty chcesz mi powiedzieć, że ona nie mogła zajść w ciążę normalną ze względu na trombofilię, więc z invitro też by się nie udało, ale dowiedzieliście się dopiero teraz przy invitro? Czy może napomknąłeś o

komórkami dawczyni


bo Twoja partnerka nie produkuje własnych komórek jajowych?
@zweryfikujdane: Nie miała problemu, myślę że bardziej faceci mają problem z tym bo mamy zakodowane żeby przedłużyć swoją linię i przekazać geny oraz nie rodzimy tego dziecka. Hormony, poród, pierwsze dni z dzieckiem budują więź matki z dzieckiem a komórka jajowa to tylko geny.
@agaja: Szczerze to nie mam pojęcia. Na 5 zarodków powiedziano nam że 4 są mocne a jeden średni. PIerwsze dwa mocne poszły na pierwszy ogień. W drugiej próbie pozytywnej włożono średni i mocny i z jednego z nich są bliźniaki.
Zła informacja jest taka, że są to bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe i jednoowodniowe. Czyli znajdują się w jednym worku owodniowym. Czyli mogą się dotykać, owinąć pępowiną, dotykać przez cały okres ciąży.
MIejmy
Dzięki. Całe szczęście partnerka z tych stworzonych do rodzenia więc są duże szanse że się uda i mocno w to wierzę
Później pozostaje nam liczyć na pomoc teściowej bo prowadzę działalność i nie mogę sobie pozwolić na zostanie w domu cały dzień.