Wpis z mikrobloga

@rafal-heros gratulacje :) słyszałam, że przy invitro ciąże bliźniacze są całkiem częste. Wynika do zazwyczaj z zaimplementowania 2 zarodków, tylko wtedy mamy do czynienia z bliźniakami dwujajowymi. Także o ile taka sytuacja jest bardziej prawdopodobna, tak jednojajowe są rzadkością :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rafal-heros: dzięki. U nas to już ostatnie podejście tak naprawdę. Moja różowa ma tylko jeden jajnik, przeszła nowotwór, choruje na endometrioze i ma mega niską rezerwę jajnikowa. Poprzednim razem udało nam się wyhodować tylko 4 komórki, z czego tylko dwie się zapłodnily. Jeżeli teraz będzie 1-2 komórki to raczej max. Poza tym po przejściach z poronieniem (opisywałem na wykopie jak to wygląda w szpitalu, możesz zerknąć jak znajdziesz) ona nie chcę
@qualin: Rozumiem, a opcja taka jak nasza z dawczynią? Moja partnerka ma 40 lat. Miała guza mózgu w dzieciństwie i szansa na ciąże 1%. Dawczyni miała 24 lata, komórki mocne, zarodki też mocne. Jeszcze sprawdz proszę tą Trombofilie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafal-heros: i nas nie ma trombofilii. Robiliśmy masę badań ze względu właśnie na endometrioze itp. opcja taka jak u Was odpada bo moja chciałaby dziecko, ale w 100% nasze i już mówiła, że nie wzięłaby komórek od innej kobiety.