Wpis z mikrobloga

Libki się zesrały, bo PiS ma znacznie ciekawszy plan gospodarczy od jakichkolwiek ich obietnic. Jeżeli zwiększą kwotę wolną do 30k, i wydatki na nfz do 7% pkb, to 90% mojej krytyki pisu upada. Pozostaje aborcja, małżeństwa homo, zniszczenie patodeweloperki, poprawa sytuacji energetycznej, większa rzetelność mediów państwowych. Tylko platforma ma dokładnie tak samo #!$%@? na te tematy jak pis, więc z balansu zysku i strat wychodzi mi, że PiS jest mniejszym złem, kiedy mam wybór między nimi a PO.
#polityka #neuropa #ekonomia #4konserwy #bekazlibka #bekazprawakow
s.....t - Libki się zesrały, bo PiS ma znacznie ciekawszy plan gospodarczy od jakichk...

źródło: comment_1615286365TmPYVdHNdAaijSF7658Rvs.jpg

Pobierz
  • 115
@screenshot: Gdyby te patusy z PiSu nie chciały jeszcze demolować państwa przez bardzo często niezgodne z prawem przejmowanie instytucji, napuszczanie jednych na drugich, ordynarną, chamską i kłamliwą propagandę wylewającą się z każdej instytucji którą przejęli, czytaj: gdyby PiS był normalną, demokratyczną, działającą zgodnie z zasadami konstytucyjnymi konserwatywną socjaldemokratyczną partią - nawet bym się zastanowił czy na nich nie oddać głosu.

Ale nie są. To bolszewicka chołota pełzająco krocząca do wprowadzenia autorytarnego
demokracja zanika,


@Theos: uu śmierć demokracji xD nawet jeżeli "tymczasowa" stagnacja, która oczywiście miała również miejsce przy fałszowaniu wyborów przez platformę(przy pozbawianiu grupy głosów poprzez chowanie dowodów), to ważne jest to, że kaczyński nie pożyje długo, a te struktury upadną. A realna poprawa standardu życia nie spadnie od tak.