Wpis z mikrobloga

via Android
  • 20
@corryand

Gargamel nie nagra na nikogo kogo lubi, gonciarz podobne lewicowe środowisko, z frizem sie trzyma (będzie u niego na roaście)

Zebo nagrywa najczesciej bardziej commentary innego commentary - jest jakaś drama ktos nagrał na kogoś i dopiero wtedy robi o tym film

Nitro nie boi sie mówic co myśli ale juz widać że jak wspołpracuje z kimś np. takim fame mma/rafonixem to trzyma jezyk za zębami

Możecie mówić co chcecie ale
via Android
  • 2
@zonley ale ja nie twierdzę że ktokolwiek daje #!$%@? o zdanie wykopków (no może jedynie włodarze famemma ( ͡º ͜ʖ͡º)), po prostu nie zgadzam się z osobami które twierdzą że koleś zajmujący sie walkami na argumenty nagle straci swój autorytet bo przegrał na pięści XD
@Ptactwo: Skończy się tak, że nikt go już nie będzie chciał zapraszać na "salony jutuba" i będzie musiał jechać do Indii szukać sobie kumpli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BTW, mi to się wydaje, że #wardega jednak został wygranym tej całej edycji mimo wszystko. Reszty tych fajterów, to ja nawet nie kojarzę, bo jestem boomerem, co pamięta Wardęgę jeszcze z pasa pająka i w sumie tylko jego walka
via Android
  • 0
@enten dużo racji w tym co piszesz, ale ten biznes jutubowy działa tak, że dopóki ma spore community to oj uwierz mi że te "salony jutuba" same będą o niego zabiegać i lizać mu tyłek
Indie to ostateczność kiedy to jego widownia się od niego odwróci, co aby sie stało musiałby #!$%@? coś naprawde naprawde grubego, a nawet gdyby to w polsce nie jest popularna tak jak w usa kultura cancelowania.
@enten: no ale co mu z salonów jutuba? Raczej widzowie oglądają go za dobre materiały, tak się tworzy społeczności.. Pewnie niejeden mu pod tym względem zazdrości. W momencie gdy inni muszą kombinować, jaki kontrakt, z kim się trzymać, na co uwazać to on może na chillku bawić się w detektywa.