Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Dziś za radą @Jazon robiłem pierwszy raz w życiu wznosy bokiem XD kurczę powiem że fajne uczucie w tych barkach, takie dziwne trochę
Mam nadzieję że trochę urosną mimo redukcji, mam rozbudowany tylko przedni akton, zaś środkowy i tylni praktycznie nie istnieje XD słabo to wygląda, oby mi się udało to poprawić w ciągu następnych 2-3 miesięcy
#mikrokoksy #kalistenika
  • 17
@hardgainer: mnie na nowej siłowni cały czas zaczepiają osoby, które chodziły ze mną na poprzednią i mówią, że grubo #!$%@? xD waga ta sama, a w sumie tylko barki mi się rozbudowały i zaraz człowiek dużo lepiej wygląda xD no i wzmocnisz barki to i w kalistenice będzie progres xD
@azertyazerty: ja mam takiego swojego 'seta' własnego z 5kg hantlami na przód, boki i tył barków, którego zawsze robię rozgrzewkowo żeby ukrwic barki przed treningiem. Jak miałem #!$%@? barki to sobie to wprowadziłem i mi sporo pomogło, aż tak już nie bolą xD
Eee tam, nie mam kwalifikacji, osiągnięć, ani nic, mogę co najwyżej komuś na wykopie/siłowni doradzić xD jest dużo osób z większą wiedza niż ja xD
@azertyazerty: no ja mam akurat kilka ćwiczeń posklejanych w jakby seta xD ale barki robie też przy innych rzeczach, jak treningi pod planche, zanetti, OHP, więc to tu bym powiedział dużo czynników się nałożyło xD ale od kiedy ohp i grzanie bareczkow doszło to fajnych kształtów nabrały dopiero i moc też zaraz większa np przy dipach xD