Wpis z mikrobloga

Ale dawno nie jarałem się żadną gierką tak bardzo, nawet myślę nad wolnym w pracy by mieć czas na granie xD

Kiedyś przeczytałem że Fallout 4 to lipa i go olałem a ta gra ma równie zajebisty klimat co Fallout 3 a do tego mogę sobie budować swoje własne kryjówki :)

Fallouta 3 z dodatkami i modami ogrywałem mnóstwo razy, pokochałem tą grę za ten mroczny i brutalny klimat a tutaj mam prawie to samo - mam nadzieję że z czasem odnajdę tutaj podobne ruiny miasta zamieszkałe przez mutantów i poznam troszkę ciekawych postaci bo na początku to troszkę lipa pod tym względem :P

Wątpię by mi się ta gra spodobała tak jak trzecia część, która nie byłą tak kolorowa i już widzę że metra to raczej nie zwiedzę ale zapowiada się naprawdę spoko :)

#chwalesie #fallout #fallout4
Lesrley - Ale dawno nie jarałem się żadną gierką tak bardzo, nawet myślę nad wolnym w...

źródło: comment_1615216267obkjS1l1ol38UMBAxtPcaN.jpg

Pobierz
  • 28
Nie ogarniam wydawania rozkazów - co chwilę dostaje wskazówkę by wydać rozkaz by jedna z postaci zbierała surowce? no i liczba tych wszystkich surowców przytłacza, wyzbierałem chyba całe miasto no i chyba to mi wystarczy na zbudowanie bloku mieszkalnego xD
@Lesrley: Nie dobijaj :D Zainstalowałem kiedyś, dorzuciłem wszystkie mody jakie można aby połatać dziury, poprawić wygląd itd. po czym padł mi ssd goodram na którym miałem grę. Od tej pory leży i czeka na lepsze czasy.
@Tervaskanto: bo jest na wschodnim wybrzeżu i jest ogromny przeskok klimatu między 1,2 a 3. Wszyscy przyzwyczaili się myśleć o falloucie w inny bardzo brudny ale filmowy sposób.

Trójka jest trochę czerstwa pod względem tego filmowego stylu. Fallout oryginalnie jest blisko madmaxa. A trójka ni #!$%@?
@ale-fruwa-kosmonauta: Osoby które grały w 1 i 2 narzekają na 3 i 4 ale chwalą New Vegas - które mi się osobiście nie podoba.

Polecam na początek zainteresować się 3 bo New Vegas jest raczej częścią dla fanów 1 i 2 części.

Trzecią część warto ograć z dodatkiem Point Lookout i The Pitt no i Broken Steel też spoko ale Operacja Anchorage czy Statek-matka Zeta można ominąć :)
@Tervaskanto: W New Vegas - dostałeś w łeb znajdź zabójce - przejmij władze i wielka wojna o zaporę 10 ludzi vs 10 robotów i potem zabij przywódców i nara - dla mnie ta część była przeciętna :P

W 3 jak byłą bitwa to leciały statki i ogromny robot nawalał leserami i to było coś xD

A gdy przemieszałem się po ruinach Waszyngtonu to czułem ten mroczny klimat którego brakowała w NV
@Tervaskanto:

dla mnie Trójka jest bliższa klimatem jedynce i dwójce niż New Vegas uznawane za cześć najlepszą.

chłop co napisał xD
no ale niech ci będzie, tym bardziej, że klimat to jest dość subiektywna sprawa.
inna sprawa za którą fani nie lubią f3 to gwałt na lore, idiotyczny scenariusz i dziadowska mechanika walki

@Lesrley: a w f3 wyszedłeś z krypty znaleźć swojego starego - za chwilę ratujesz pustkowia przez armią
@Lesrley: ja jestem fanem każdej części i wszystkie są dla mnie dobre ale najbardziej lubię właśnie 2 i 3. New Vegas pomimo że jest post apo to jest już dla mnie w troszkę za bardzo cywilizowanym świecie, nie czuć już aż tak tego klimatu "wasteland" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZydowskiZarzadPowierniczy: Ja swoją przygodę z Falloutami zacząłem od trzeci części wiec pewnie dlatego mam inne podejście, próbowałem kiedyś pograć w 2 i dość szybko zrezygnowałem a NV przeszedłem ale na siłę, nie interesowały mnie te misje poboczne i samo New Vegas było takie puste i małe. Nie czułem tego ciągłego zagrożenia i niebezpieczeństwa co w trzeciej części, tam gdy wszedłem pierwszy raz do metra i spotkałem pierwsze ghule to się zesrałem
@Tervaskanto: Ja tam nie lubię westernów więc może dlatego z NV miałem ciężką przeprawę xD

Trójka to jedyna gra w której zwiedziłem wszystkie lokacje i wykonałem wszystkie misje i to na różne sposoby - nawet zagrałem kobietą by sprawdzić czy pojawią się jakieś inne możliwości czy dialogi :)
@Lesrley: w moim przypadku było dokładnie tak samo. Zaczynałem od trójki i bardzo mi się spodobała, inaczej nie sięgnąłbym po stare części. Niestety tak jak ty, odbiłem się od przestarzałych mechanik, ale nadrobiłem całą historię czytając artykuły w necie. No i następny w kolejce nv, który dla mnie był perfekcyjną grą, wyglądał jak jak powinien fallout wyglądać. A później fallout 4 był krokiem w tył w stosunku do nv i 3
@mixererek: W F4 strzelanie jest dużo przyjemniejsze niż w 3 czy NV. Po co ma zaczynać od New Vegas skoro nie będzie znał tych wszystkich frakcji i o co chodzi? w NV kompletnie nic nowego nie dowiadujesz się o świecie w którym przebywasz.