Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Thachii: Jak napiszesz to wołaj, ciekawi mnie co tam umieści nadworny wykopowy weaboo incelista xD Choć ty nie umiesz pisać więc może być to pewną przeszkodą
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Właśnie w tym rzecz, że aby wypowiedzieć się o tak złożonym problemie przekrojowo, to trzeba sporo takich artykułów przeczytać, zobaczyć kto je ewentualnie cytował i w jaki sposób odnosił się do danych w nich przedstawionych. Dlatego książka, bądź dłuższa publikacja, bo potrzeba porównania kilku różnych metodologii badań i osiągniętych wyników, a następnie wnikliwej ich analizy. Tu nie chodzi o wartość tekstu samą w sobie, tylko o to, czy dana publikacja
  • Odpowiedz
@TenTypZez: no już nie udawajmy że kolega eoneon zajmuje się przekrojowym i obiektywnym przedstawianiem problemu, bo pamiętam jak porównując dwa nurty myśli filozoficznej za jeden wziął Korwina - i to Korwinową parafrazę myśli innego filozofa - żeby ukształtować umysły nieświadomych. Osiołkowi w żłoby dano, ale mu napluto w siano, żeby wybrał owies. Przy czym tak jak pisałem, obiektywizmu nie ma, więc ten kto czerpie wiedzę wyłącznie z jednej strony jest sam
  • Odpowiedz
Naturalnie o problemie może wypowiedzieć się każdy. Ale na tą chwilę nie wiemy jakimi kryteriami kierował się kolega Eon szukając owych publikacji. Zadałem to pytanie, nie dostałem odpowiedzi


@Usmiech_Niebios: Odpowiedź była w pierwszym komentarzu w serii widocznym na screenie we wpisie, w którym się znajdujemy. Chodziło mi o książkę wydaną po polsku przedstawiającą te lustrzane do feminizmu tezy o dyskryminacji w formie otwierającej debatę publiczną (nie, artykuł naukowy to nie ta
  • Odpowiedz
Podś#!$%@? o minimalnej liczbie stron to już przepychanki erystyczne bez intencji komunikacji, toteż w to nie wchodzę.


@eoneon: pierwszy post w wątku to rozumiem nie jest przepychanka erystyczna bez intencji komunikacji? Aż przypomnę.

Można by napisać książkę o dyskryminacji mężczyzn, ale tak w sumie to się nam nie chce. Książki są dla lewaków, my będziemy się #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To już mój post jest bardziej
  • Odpowiedz
pierwszy post w wątku to rozumiem nie jest przepychanka erystyczna bez intencji komunikacji? Aż przypomnę


@Usmiech_Niebios: Jeśli spojrzysz na ten screen bez uprzedzeń, to zobaczysz dwie próby komunikacji z mojej strony zakończone fiaskiem. Postanowiłem to upublicznić jako pewne studium przypadku, przyznaję, nie bez złośliwości, ale to nie ja zakończyłem tutaj komunikację wieszcząc jakąś rewolucję kulturalną i eradykację drugiej strony sporu.

To już mój post jest bardziej merytoryczny


@Usmiech_Niebios: Na takim
  • Odpowiedz
a gra polega na tym, żeby w szermierce "zaorać eona"

@eoneon: no jak patrzę na screen "bez uprzedzeń" to widzę dokładnie te samą grę. Uprawiasz tu trochę korolukowskie "pogłaszcz chama to Cię kopnie, kopnij chama to Cię pogłaszcze" arbitralnie stawiając kiedy obrażać (również w kulturalnej otoczce) można, a kiedy nie - i jakoś dziwnie podczas rewanżu na podobnym poziomie, ogłaszasz że to za niski poziom. Nie kupuję tego w ogóle i
  • Odpowiedz