Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja - Schodzę w sobotę rano do samochodu, a te stoi lekko przestawione, opierając się tyłem o samochód sąsiada, który parkuje zaraz obok mnie. Wszystko stało się na zamkniętym parkingu za kamienicą w której mieszkam. Pierwsza myśl WTF? Przecież nie tak zaparkowałem moje perłowe Ferrari.
Szybki rekonesans i okazuje się, że ktoś przywalił w tylni bok, na tyle mocno, że przestawiło mnie o jakieś 0.5m uszkadzając mój bok i przy okazji lekko furę sąsiada. Ślady zbrodni zostały na miejscu, bo kawałki rozbitej lampy gagatka, który to zrobił leżały pod samochodem. Porobiłem zdjęcia, popytałem sąsiadów czy coś widzieli, niestety bez skutku.
Na szczęście jedyna brama, którą idzie wjechać na podwórku ma zamontowane kamery. W poniedziałek mam mieć dostęp do nagrań. Dodatkowo dziwnym trafem Volvo sąsiada z kamienicy obok ma całkiem nowy lewy reflektor. Przypadek? Możliwe, ale mam nadzieję, że sprawca siedzi teraz obsrany, mając świadomość, że istnieją nagrania.
Jak będę wiedział na 100% kto to zrobił, to video od razu trafia na bagiety łącznie ze zdjęciami które zrobiłem.
Gdyby sprawca od razu się zgłosił, to pewnie nawet nie drążył bym tematu, bo mój samochód jest wart mniej niż karton fajek. No ale że sprawca wziął nogi za pas i zachował się jak ostatnia menda, to jade z nim i nie odpuszczę.
Osoby plusujace postaram się zawołać jak rozwinęła się cała sprawa.
#afera #wypadek #wykop
bobryikaczki - Taka sytuacja - Schodzę w sobotę rano do samochodu, a te stoi lekko pr...

źródło: comment_1615136412gY9EN2ruLtlEKI83Z8Qsa8.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@justanotherdude Nie mogę się zgodzić, gość mi przywalił w auto i uciekł. Miałem tylko 0,1cm2 śladu niebieskiego lakieru i numery rejestracyjne z kamerki (samo parkowanie bo kamerka włączała się z zapłonem) i po miesiącu przyszedł list, że mogę wysłać sprawę do PZU :D Dostałem 1650zł a gość przywalił mi Meganką wartą może 2k ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@justanotherdude: @bobryikaczki: Miałem podobną sytuację. Pod blokiem, wzdłuż drogi jednokierunkowej, na chodniku stały legalnie zaparkowane samochody. Jakiś koleś jadąc pod prąd uszkodził ok 5 samochodów po czym uciekł. Byli świadkowie, były spisane numery, była policja. Po kilku tygodniach dostałem pismo, ze sprawa umorzona bo gdy przyjechała policja do miejsca zameldowania sprawcy, okazało się, że nie ma go akurat w domu. I tyle. Jeb sprawa umorzona. Nasza nie udolna
  • Odpowiedz
@bobryikaczki: Nie chcę Cię zniechęcać przyjacielu, ale tak samodzielnie bym tego w ręce prawa nie zostawiał. Na Twoim miejscu zrobił bym rzecz następującą. Kiedy będziesz miał dowody w postaci nagrań to bym najpierw uderzył do sąsiada i mu zagroził, że uderzysz na bagiety jak nie podpisze z Tobą oświadczenia. Jeśli dalej będzie stawał okoniem to wal prosto do drogówki - oni mają stary takie tam skille w ściemnianiu w celu
  • Odpowiedz
Widzę, że na błocie odbił się wzór bieżnika opony. Na zdjęciu nie widać tego wyraźnie bo jest zniekształcony ale moze poza kadrem znajdziesz lepszy fragment. Może warto porównać z Volvo sąsiada
  • Odpowiedz
  • 0
Zrobiłem dokładnie to samo, za dokładnie to samo W oc się nie bawiłem, ale p--------m sukę bo walnęła, i uciekła bez zastanowienia, a całą sytuację nagrała miła Pani swoim rejestratorem. W podzięce Dałem jej baryłki z alkoholem XD Po kilku miesiącach dostałem list że sprawcą złapany i ukarany grzywną Czuję dobrze konfident ( ͟ل͜)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justanotherdude: nie koniecznie. Znajomy miał stłuczkę kilka tygodni temu. W jego Mercedesa 2005-6 rok wjechał na lodzie bus InPostu. Znajomy za tego Mercedesa zapłacił rok wcześniej 15k, ale skoro może go zrobić w serwisie, to oddał go do naprawy do serwisu Mercedesa. I uwaga rozbita lampę, zderzak, błotnik i coś jeszcze wyceniono na 40000 zł. Kumpel skasowal szkodę całkowitą i ma auto i kasę¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bobryikaczki: Sorry ale nie napisałeś nawet co ten ziomek uszkodzil pewnie pacjent zobaczył że nic ci nie rozbił ani rys nie ma to pojechał bo co miał niby jeszcze zrobić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bobryikaczki: daj znać jak już dostaniesz umorzenie. Mnie gościu zahaczył przy parkowaniu i zostawił tak samochód, więc dowody były na miejscu. Policja gadała ze sprawcą, a ten się nie przyznał, więc umorzono z powodu niewykrycia sprawcy.
Jedyna twoja nadzieja w tym, że typ się przyzna.
  • Odpowiedz