Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja - Schodzę w sobotę rano do samochodu, a te stoi lekko przestawione, opierając się tyłem o samochód sąsiada, który parkuje zaraz obok mnie. Wszystko stało się na zamkniętym parkingu za kamienicą w której mieszkam. Pierwsza myśl WTF? Przecież nie tak zaparkowałem moje perłowe Ferrari.
Szybki rekonesans i okazuje się, że ktoś przywalił w tylni bok, na tyle mocno, że przestawiło mnie o jakieś 0.5m uszkadzając mój bok i przy okazji lekko furę sąsiada. Ślady zbrodni zostały na miejscu, bo kawałki rozbitej lampy gagatka, który to zrobił leżały pod samochodem. Porobiłem zdjęcia, popytałem sąsiadów czy coś widzieli, niestety bez skutku.
Na szczęście jedyna brama, którą idzie wjechać na podwórku ma zamontowane kamery. W poniedziałek mam mieć dostęp do nagrań. Dodatkowo dziwnym trafem Volvo sąsiada z kamienicy obok ma całkiem nowy lewy reflektor. Przypadek? Możliwe, ale mam nadzieję, że sprawca siedzi teraz obsrany, mając świadomość, że istnieją nagrania.
Jak będę wiedział na 100% kto to zrobił, to video od razu trafia na bagiety łącznie ze zdjęciami które zrobiłem.
Gdyby sprawca od razu się zgłosił, to pewnie nawet nie drążył bym tematu, bo mój samochód jest wart mniej niż karton fajek. No ale że sprawca wziął nogi za pas i zachował się jak ostatnia menda, to jade z nim i nie odpuszczę.
Osoby plusujace postaram się zawołać jak rozwinęła się cała sprawa.
#afera #wypadek #wykop
bobryikaczki - Taka sytuacja - Schodzę w sobotę rano do samochodu, a te stoi lekko pr...

źródło: comment_1615136412gY9EN2ruLtlEKI83Z8Qsa8.jpg

Pobierz
  • 55
Szybki rekonesans i okazuje się, że ktoś przywalił w tylni bok, na tyle mocno, że przestawiło mnie o jakieś 0.5m uszkadzając mój bok i przy okazji lekko furę sąsiada. Ślady zbrodni zostały na miejscu, bo kawałki rozbitej lampy gagatka, który to zrobił leżały pod samochodem. Porobiłem zdjęcia, popytałem sąsiadów czy coś widzieli, niestety bez skutku.

Na szczęście jedyna brama, którą idzie wjechać na podwórku ma zamontowane kamery. W poniedziałek mam mieć dostęp