Wpis z mikrobloga

Ateista na Amen z kontr propozycją na propagandę katolską w miastach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzieliście plakaty z napisem "Dlaczego nie przyjmujemy księdza po kolędzie? mamo i tato", albo "Dlaczego nie idziemy w niedzielę do kościoła? mamo i tato"?

Wysłałem zapytanie do rzecznika fundacji 'Nasze Dzieci - Edukacja, Zdrowie, Wiara' czy to jest fejk, czy prawda, bo na ich stronie internetowej przyznają się tylko do billboardów z napisami "Kochajcie się mamo i tato" + kilka billboardów pro-life.

Gdyby jednak okazało się, że teksty o księdzu po kolędzie i chodzeniu na mszę to autentyczne billboardy wywieszone w wielu polskich miastach, to czy wzięlibyście udział w zrzutce na nasze własne plakaty?

Przykłady:

- Dlaczego ksiądz mnie tam dotyka? mamo i tato

- Dlaczego księdza przenoszą z parafii do parafii? mamo i tato

- Dlaczego ksiądz nie płaci podatków? mamo i tato

Jakieś pomysły ?


#propaganda #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazpisu #neuropa #strajkkobiet #prolife = #szury
grubson234567 - Ateista na Amen z kontr propozycją na propagandę katolską w miastach ...

źródło: comment_1615135457zTtSJA4L0NIayYSCpGG6DG.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Morf: To akurat miła wiadomość, bo czytałem gdzieś wcześniej, że miasto raczej odpuści. W sumie szczęście, że chłopaki w ratuszu raczej nieruchomościami się interesują a nie biznesem reklamowym XD
  • Odpowiedz
y. Nie mówiąc ze te twoje bilbordy piętnują cała grupę księży


@GodejMiTeresa: jak jesteś w mafii to nie płacz że cię łączą z mafią.

KAŻDY jeden ksiądz jest winny pedofilii w kościele. Są w organizacji pedofilów, która pedofilów chroni i ukrywa.
  • Odpowiedz
@diogene: idąc tym tokiem rozumowania każdy mężczyzna jest pedofilem bo ma przyrodzenie i trzeba ich tępić. Albo każdy polityk to złodziej i oszust bo w tej grupie najwiecej jest oszustów i łapówkarzy. Co to za zdoopy argument?
  • Odpowiedz
@GodejMiTeresa: Poza tym co to za kretyńskie pytanie czy znam wszystkich? Nie znam, bo brzedzę się i nie zadaję z takim elementem jak kler.

A czy Ty znasz chociaż jednego klechę, który uczciwie pracuje, płaci podatki jak każdy inny obywatel i nie żeruje na publicznych pieniądzach?

I te skandaliczne etaty dla szananów w szkołach i szpitalach się nie liczą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grubson234567: _Gdyby jednak okazało się, że teksty o księdzu po kolędzie i chodzeniu na mszę to autentyczne billboardy wywieszone w wielu polskich miastach, to czy wzięlibyście udział w zrzutce na nasze własne plakaty? _

Rzucam 500+ pln jesli to prawda i zdecydujecie się to robić, wolaj
  • Odpowiedz
@GodejMiTeresa: Jeśli nie zgadzasz się z polityką firmy polegającą na popełnianiu przestępstw to jej nie wspierasz pracując dla niej. To chyba logiczne. Jeśli nie masz nic przeciwko instytucjonalnej praktyce pedofilii wraz z zorganizowanym zapewnianiem bezkarności zbrodniarzom, to pracujesz w spokoju na nich dalej i uwiarygadniasz ich swoją osobą.
  • Odpowiedz
@hekktik: drażni mnie to, że chcą zakazać rozwodów, aborcji i późnej antykoncepcji. To, pod jakimi hasłami to schowają nie ma żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
@hekktik: Tak, drażni mnie bilboard z napisanem "kochajcie się mamo i tato" - bo czasami w życiu jest tak... że się nie kochają, nie mogą, nie chcą, nie potrafią. Dzieci z rozbitych rodzin przez takie bilboardy mogą poczuć się jeszcze bardziej napiętnowane, niż i tak są.
  • Odpowiedz
@grubson234567: Sama akcja ok, ale rzetelność tych treści z bilbordów to jest istna magia. Odkąd pierwszy raz pamiętam moją wizytę w kościele nigdy nie chciałem tam więcej pójść. Głośno, nudno, starzy każą siedzieć na dupie ciągle. Ale nie to było najgorsze - najgorszy był fakt, że w niedzielę o 19 była dobranocka od Disneya której rodzice zapominali mi nagrać. Ksiądz po kolędzie to też niemile widziana osoba. Przychodził, zawsze zadawał
  • Odpowiedz