Wpis z mikrobloga

Ateista na Amen z kontr propozycją na propagandę katolską w miastach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzieliście plakaty z napisem "Dlaczego nie przyjmujemy księdza po kolędzie? mamo i tato", albo "Dlaczego nie idziemy w niedzielę do kościoła? mamo i tato"?

Wysłałem zapytanie do rzecznika fundacji 'Nasze Dzieci - Edukacja, Zdrowie, Wiara' czy to jest fejk, czy prawda, bo na ich stronie internetowej przyznają się tylko do billboardów z napisami "Kochajcie się mamo i tato" + kilka billboardów pro-life.

Gdyby jednak okazało się, że teksty o księdzu po kolędzie i chodzeniu na mszę to autentyczne billboardy wywieszone w wielu polskich miastach, to czy wzięlibyście udział w zrzutce na nasze własne plakaty?

Przykłady:

- Dlaczego ksiądz mnie tam dotyka? mamo i tato

- Dlaczego księdza przenoszą z parafii do parafii? mamo i tato

- Dlaczego ksiądz nie płaci podatków? mamo i tato

Jakieś pomysły ?


#propaganda #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazpisu #neuropa #strajkkobiet #prolife = #szury
grubson234567 - Ateista na Amen z kontr propozycją na propagandę katolską w miastach ...

źródło: comment_1615135457zTtSJA4L0NIayYSCpGG6DG.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
drazni cie billboard z napisem kochajcie sie mamo i tato?


@hekktik: Tak w momencie w którym pisiostwo i kato szury z #ordoiuris szykują nam powrót do lat 50-tych z komunistycznym podatkiem bykowym dla osób bezdzietnych oraz zakazem rozwodów. Jakbyś jeszcze nie wiedział po co ta kampania propagandowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hekktik: Ja tobie bardziej. Niewiedzy. Zresztą trolle partii tak samo kłamały o TK, sądach i zawłaszczaniu mediów. A 5 lat później okazało się że wszyscy którym "współczułeś", mieli rację. Takze tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gdyby jednak okazało się, że teksty o księdzu po kolędzie i chodzeniu na mszę to autentyczne billboardy wywieszone w wielu polskich miastach, to czy wzięlibyście udział w zrzutce na nasze własne plakaty?


@grubson234567: XD dlaczego jedną kretyńską akcje z plakatami mam zwalczać kolejną akcją z plakatami?

Zamiast zaśmiecać przestrzeń miejską niech się Ateista na Amen zajmie promowaniem ustawy krajobrazowej i zakazem plakatowania miast i stawiania słupów reklamowych.

Przykład: https://www.poznan.pl/krajobrazowa/

Niech ateiści
  • Odpowiedz
@grubson234567: jeżeli uważasz ze przekaz i wydźwięk tych bilbordów jest taki sam jak 11 tygodniowego dziecka to na prawdę szkoda mi ciebie ale musiałeś być mocno skrzywdzony. Nie mówiąc ze te twoje bilbordy piętnują cała grupę księży choć pewnie z nazwiska nie wymienisz żadnego pedofila wiec po prostu oczerniasz ta grupę a w drugim przypadku przekaz dotyczy kwestii kompletnie nie negatywnej w żaden sposób. Nawet nie ma negatywnego wydźwięku, jedyne skojarzenie
  • Odpowiedz
No w Warszawie przyjęli ustawę i pisowski wojewoda uchylił, także powodzenia XD


@szwedes: Ciągle walczą z WSA i Wojewodą, https://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/co-dalej-z-uchwa-krajobrazow-po-wyroku-wsa niestety za biznesem w obklejaniu miast szmatami stoją miliardy zł więc opór nie jest niczym dziwnym. Pójdzie odwołanie do NSA i pewnie kolejny rok czekania. Problem taki że jak tam przejebią to pozostaje im przegłosowanie ustawy jeszcze raz w innej formule.

Trzeba monitorować jak pójdzie Poznaniowi.
  • Odpowiedz