Wpis z mikrobloga

Jak tu się nie denerwowac, skoro widzę takie (świeżo wyprane) skarpety u #niebieskipasek ?
(°°
I on nie wyrzuci, bo "będą do chodzenia do pieca". Nosz... Ma mnóstwo skarpet, stać go też żeby kupić nowe. Tak samo ze zniszczonymi innymi ciuchami - ile kuźwa można mieć zestawów "do pieca"!? Ma już ich tyle, że mógłby zostać menelską szafiarką i robić codziennie foty innych stylizacji "do pieca". Jak żyć?
#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #kiciochpyta
Variety - Jak tu się nie denerwowac, skoro widzę takie (świeżo wyprane) skarpety u #n...

źródło: comment_1615111706S5PPWF2UZvGTPa96yQqusY.jpg

Pobierz
  • 107
@Variety: Elo mam podobnie ;P
Mam połowe majtek których od kiedy jestem singlem prawie nie używam. Są to majtki wyjściowe dla dziewczyny, na randkę lub na wyjściua do znajomych, gdzie jest szansa że się rozbiorę do majtek np głupie zdjęcie czy pójscie spać.
Są tez majtki typowo do ruchania Calvina Kleiny i inne to też rzadko używane.
Przez większość czasu jak chodzę do pracy chodzę w dziurawych, 5?10? letnich majtkach gdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Variety: on nawet pewnie nie zauważa, że jest dziurawa, powinnaś się cieszyć, że same trafiają do kosza na pranie, a nie walają się po całym mieszkaniu, a jak się pytasz o to z pretensją to coś musi wymyślić i dlatego te zestawy do pieca