Wpis z mikrobloga

Jak tu się nie denerwowac, skoro widzę takie (świeżo wyprane) skarpety u #niebieskipasek ?
(°°
I on nie wyrzuci, bo "będą do chodzenia do pieca". Nosz... Ma mnóstwo skarpet, stać go też żeby kupić nowe. Tak samo ze zniszczonymi innymi ciuchami - ile kuźwa można mieć zestawów "do pieca"!? Ma już ich tyle, że mógłby zostać menelską szafiarką i robić codziennie foty innych stylizacji "do pieca". Jak żyć?
#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #kiciochpyta
Pobierz
źródło: comment_1615111706S5PPWF2UZvGTPa96yQqusY.jpg
  • 107
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Variety: a gdyby taki plan:

"Wszystkie ciuchy, które mają dziury, masz albo własnoręcznie pocerowac, albo wywalić do końca tygodnia. W następny poniedziałek ja to robię. Nie toleruję menelstwa tak samo jak Ty nie tolerujesz tego, żebym się kąpała raz na tydzień. Jeżeli Ty nie poczuwasz się do wprowadzenia i przestrzegania standardów powyżej spania w studzienkach kanalizacyjnych, to ja takie wprowadzam od przyszłego tygodnia".

Nie dyskutuj, oznajmij.

Względnie dodaj, że jeżeli czegoś
@Variety: Komplet 12* par skarpet w decathlonie za 52zl. Wymieniam na raz, bo jak tego nie robiłem to jedne były lepsze, inne gorsze. Na ponad rok styka.staram się tego trzymać, bo sam mam to, że lubię zniszczone rzeczy zostawiać na co dzień xD

*Nie dotyczy skarpet w gory/do biegania.