Wpis z mikrobloga

Jak tu się nie denerwowac, skoro widzę takie (świeżo wyprane) skarpety u #niebieskipasek ?
(°°
I on nie wyrzuci, bo "będą do chodzenia do pieca". Nosz... Ma mnóstwo skarpet, stać go też żeby kupić nowe. Tak samo ze zniszczonymi innymi ciuchami - ile kuźwa można mieć zestawów "do pieca"!? Ma już ich tyle, że mógłby zostać menelską szafiarką i robić codziennie foty innych stylizacji "do pieca". Jak żyć?
#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #kiciochpyta
Pobierz
źródło: comment_1615111706S5PPWF2UZvGTPa96yQqusY.jpg
  • 107
@Variety: Ja mam trochę zużytych ciuchów, ale przynajmniej staram się je cerować, zamiast czekać aż się całkiem rozpadną. Ogólnie myślę, że większość społeczeństwa przegina w drugą stronę od tego co opisujesz, kupuje za dużo ciuchów, wyrzuca gdy są jeszcze dobre, nie myśląc o kosztach dla środowiska. Lepiej mieć mniej ciuchów dobrej jakości i ewentualnie jakieś drobne rozdarcia naprawiać, albo stare ciuchy przerabiać. Niestety, myślę, że jeszcze jako społeczeństwo do tego nie
@Variety: ja co pół roku robię przegląd szafy. I wyrzucam rzeczy zniszczone/dziurawe/takie, których nie noszę ale kupiłam bo mi się podobały


Może też zacznij robić i przy okazji podejdź niebieskiego?
@Variety: Jak nie masz kilku par niewyjściowych majtek, których używasz podczas okresu to dopiero wtedy pierwsza rzucaj kamieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

A tak serio to z tymi skarpetami to rzeczywiście trochę przesada, ale jednak dobrze mieć w domu komplet starych ciuchów nadających się do wyrzucenia. Zawsze się przydadzą podczas remontu czy jakiś innych fizycznych i brudnych prac.