Wpis z mikrobloga

Zróbmy listę największych bezbeków w Polsce. Typujemy tylko tych, którzy twierdzą, że są śmieszni lub chcą się za takich uchodzić a często wychodzi na odwrót.
Nie typujemy polityków.
Youtuberzy ujdą, ale nie przesadzajmy, bo byśmy musieli wymienić 3/4 twórców. Jeśli jakiś twórca ma więcej Rigczu niż Raka to go nie umieszczamy.


1. Kamil Nosel z Radio ZET

#beka #bekazpodludzi #bezbek #media #heheszki #telewizja #youtube #dziennikarstwo #patologia #radio #kabaret #normictwo #muzyka #film
Pobierz brednyk - Zróbmy listę największych bezbeków w Polsce. Typujemy tylko tych, którzy tw...
źródło: comment_1614930980qW4Aoximpil4G02u3Giucn.jpg
  • 240
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shiverr: A nie nie, debilem jesteś ty. Już tłumaczę dlaczego. Twierdzisz, że każdy kto twierdzi, że nie lubi czegoś albo kogoś popularnego robi to tylko po to, żeby się wyróżnić. Tak jednak nie jest, można kogoś nie lubić, mimo że większości się podoba. Dobra #!$%@?, nie chce mi się z idiotą gadać, idę se w gierkę pograć
@hiszpanskizdobywca: Ruciński? Kontrargumentujesz Paczesiowe "żarty o robieniu loda" (zaznaczyłam, że po fali popularności poszedł na łatwość, początkowe programy to było w przeciwieństwie do innych, więcej niż "hehe ruchanie") Rucińskim, który jest 1. owszem niezły, ale caly spowolniony i bez żadnej smykały aktorskiej, dynamikę ma taką jakby robił przerwy czekając na oklaski lub nie wiem na co. Poza tym - he - pół żartów Rucińskiego ma typ taki, co przedstawiasz jako wadę
@Velma_Dinkley: Oczywiście, że Ruciński zjada Paczesia na śniadanie. Przede wszystkim dziwi mnie, że nie rozumiesz pojęcia różnych styli w stand-upie. Druga sprawa, nie znasz pojęcia celowej pauzy, której Rucinski akurat jest mistrzem i o tym powie Ci każdy standuper (w tym Twój ukochany Pacześ mówił o tym w jednym z wywiadów).
Tak jak pisałem wcześniej, kiedyś Pacześ był top, miał fajne puenty, jego standup był zabawny, uwielbiam „zaczynam rozumieć”. Teraz tylko