Wpis z mikrobloga

#pytaniedoeksperta #bekazpodludzi
Kogo normalnego bawi dzisiaj taki bezbek i żałosny tryhardowiec jak Wojewódzki? Ja rozumiem że te10 lat temu np. ktoś chodził do gimnazjum i się tym podniecał bo można było kolegom rzucać #!$%@? riposty, no ale dzisiaj? Serio!? ( _)
Pobierz
źródło: comment_1614914876MEiTjJNMf16z2vIgmmyclG.jpg
  • 105
@Dzieci_z_Choroszczy: kiedyś Wojewódzki błyszczał inteligencją - poważnie, znał się na wielu rzeczach i potrafił celnie i bardzo mądrze punktować swoich gości - tudzież ciekawe tematy z nimi poruszać. Zwłaszcza tematy muzyczne (bo był dziennikarzem muzycznym i muzykiem) wychodziły super. Jeszcze z jakieś 6-8 lat tamu oglądałem go, bo lubiłem. Dzisiaj niestety nie daje on już rady i mam wrażenie, że mu teksty podsyłają przez słuchawkę. Jestem trochę boomerem (rocznik '79) i
@Dzieci_z_Choroszczy: Wojewódzki to lustrzane odbicie tego samego problemu fajnopolackich, salonowych błaznów z Konstancina-Jeziornej, który dał się we znaki podczas licznych inb z podobnym kretynem - Chajzerem.

Co z Pisu się pośmieje, nawtyka naziolom i oenerowcom, ponarzeka na zły kościół i opowie żarcikiem nt. Rydzyka zgrywając progresywistę, ale i Twoją siostrę klepnie w dupę z obleśnym uśmiechem na weselu, pożartuje z Ukrainek i #!$%@? jakimiś prymitywnymi tekstami godnymi Twojego starego, a jak
Pobierz
źródło: comment_1614931765bkyaOEnR4xBJoxsdTologA.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@EstradaOrNada: nie jestem z tego rocznika, więc nie znam Wojewódzkiego z czasów machiny czy gdzie on tam pisał, ale pamiętam jak zaczynał na Polsacie tuż po idolu. Faktycznie, przybrał rolę takiego cynicznego, znającego się na wszystkim ale nowoczesnego i dynamicznego prowadzącego. Idealnie się wpasował jako kontra dla ówczesnych gwiazd talkshow typu Jagielski, Najsztub, Drzyzga itp, był wymagającym interlokutorem, zadawał trudne pytania, nie bał się tematów tabu itp, więc nie dziwota że