Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD: dlaczego to gowno z wygladu przypomina mieso i jest trzymane w lodowkach? przeciez to same warzywa, wiec wystarczy to zapasteryzowac i nie robic k*** z logiki xD
  • Odpowiedz
Myśle ze nie, bo 60% roślin na świecie jest uprawianych na pasze. Wiec breaking news: twoje zwierzęta jedzą olbrzymie ilości zieleniny z tona pestycydów i azotu.


@Szalom: Wiem o tym, tylko ja nie podnosze argumentu "czystości żarcia"
Nie wspominam nawet o "śladzie" plastikowym wszędobylskim.
  • Odpowiedz
@Moisze: dziczyzne sie bada na wlosnia, wsyztskie wady zauwazalne golym okiem - larwy, krwiaki, gruczolaki itp powoduja iz mieso laduje w smieciach. nie jestesmy w stanie wylapac niestety wszystkiego - rowniez jezdzac warzywa mozemy spozyc roznego rodzaju larwy. A powiedz mi jaka jest droga pasozyta do oka z ukladu pokarmowego - w szczegolnosci ze np kielbasa jest poddawana obrobce termicznej. dopytaj prosze sasiada o szczegoly - dla mnie osoby, ktora
  • Odpowiedz
dziczyzne sie bada na wlosnia, wsyztskie wady zauwazalne golym okiem - larwy, krwiaki, gruczolaki itp powoduja iz mieso laduje w smieciach. nie jestesmy w stanie wylapac niestety wszystkiego - rowniez jezdzac warzywa mozemy spozyc roznego rodzaju larwy. A powiedz mi jaka jest droga pasozyta do oka z ukladu pokarmowego - w szczegolnosci ze np kielbasa jest poddawana obrobce termicznej.


@dorotka-wu: Jest badane i poddawane obróbce a mimo wszystko trafił się
  • Odpowiedz
@MshL: Mam w zamrażarce z maja i po rozmrożeniu smakuje tak samo i nie ma żadnych efektów. Raz jadłem nie zamarznięte tofu 5 miesięcy po terminie i nie było popsute.
  • Odpowiedz
dowiedz sie prosze cos wiecej co to za pasozyt i skad pewnosc ze z kielbasy z dzika :) mega mnie to ciekawi


@dorotka-wu: nie wiem dokładnie jaki pasożyt, wiem tylko że objawy wystąpiły w przeciągu tygodnia od jedzenia właśnie kiełbasy z dzika i poszkodowany jest pewny że w ostatnim czasie poza tą kiełbasą to nie miał do czynienia z mięsem nie pochodzącym ze sklepu.
  • Odpowiedz
To nie jest dobry argument bo najwidoczniej w takim przypadku twoj znajomy jadł nie przebadane mięso.


@GrowEatAndTrip: Kupując takie mięso poza sklepem nigdy nie wiesz czy jest przebadane czy nie a o dziczyznę w sklepie bardzo w Polsce trudno i bardzo drogo. Już łatwiej pojechać do Niemiec kupić polską dziczyznę
  • Odpowiedz