Wpis z mikrobloga

leśniczych, myśliwych czy osób którzy również kończyli studia agrotechniczne itp.


@GrowEatAndTrip: XDDDD

Leśniczym zostaje się po skończeniu technikum leśnego lub studiów na wydziale leśnym politechniki. Co ma wspólnego koleś wykształcony w uprawie i dbaniu o drzewa z hodowlą zwierząt inwentarskich? Nie mam pojęcia
  • Odpowiedz
@LittleBi: Ok masz mnie nie znam dokładnej nazwy kierunku studiów xD
Mówimy o wpływie hodowli na środowisko a ludzie poświęcający się wyżej wymienionym zawodom mają jednak w tym temacie pojęcie tzn widzą wpływ człowieka na środowisko. Btw. Konkretna dyskusja w której wybierasz 1 zdanie z 30 i je wysmiewasz xD
Ty masz co najwyżej dyplom ukończenia podstawówki z biorąc pod uwagę sposób prowadzenia przez Ciebie dyskusji.
  • Odpowiedz
@GrowEatAndTrip: No to podaj mi jeden argument który twoim zdaniem jest niepodważalny, a ja ci pokażę znowu, że nie masz żadnej wiedzy o hodowli i rolnictwie i go w prosty sposób obalę.

Wiesz, możemy się tak sprzeczać w nieskończoność, a ja choćbym ci tu napisała całą litanię to zdania nie zmienisz bo już masz wypraną główkę.

To tak jakbym próbowała nawrócić naukowymi argumentami kogoś kto wierzy w 5G, płaską ziemię czy miliony z MLM.
Tacy ludzie daliby się pokroić za to co wyczytali na stronach dla szurów i obejrzeli z
  • Odpowiedz
@LittleBi: Czekaj ale co ty mi chcesz w końcu udowodnić? Że produkcja produktów od zwierzęcych jest mniej szkodliwa niż produkcja pokarmów roślinnych (Dla środowiska)? Nie udowodnisz mi tego bo jest to oczywista nieprawda i nie nagniesz tak rzeczywistości aby wkoncu to się stało. I nie mów #!$%@?( już się zdenerwowałem) o przeciętnych rolnikach z polski co ma kilkadziesiąt krówek i parę świnek. I w dupie mam pierdy krowy, wiesz ile
  • Odpowiedz
To jest główny problem hodowli zwierząt (wyobraź sobie że woda nie jest nieskończona i wcale tak dużo nam jej nie zostało-albo sobie nie wyobrażaj bo to fakt)


@GrowEatAndTrip: Podręcznik do przyrody klas 1-3. Rozdział "Obieg wody w przyrodzie".

W skrócie. Roślin paszowych się nie nawadnia bo nawadnia je deszcz. Deszcz wsiąka w glebę....a potem z niej odparowuje.
Tak samo woda pita przez zwierzęta. Krowa potrafi wypić jednorazowo 30 litrów. Po tygodniu takiego picia jej masa ciała składałaby się praktycznie tylko z wody. Ale krowy oddają mocz np który rozlewa się po polach w celu użyźnienia gleby (azot i mocznik). Woda odparowuje, a mikroelementy zostają w glebie. Obieg zamknięty - mówi to panu coś
LittleBi - > To jest główny problem hodowli zwierząt (wyobraź sobie że woda nie jest ...

źródło: comment_1615037673DeFiMy6D3zjoqC4zhkhzfK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
grassfed


@TheShineBox: Przecież to jest nazwa handlowa wymyślona w stanach żeby opchnąć jeden rodzaj wołowiny od jednej rasy krów mlecznych.

Ciekawe jak się zdziwisz jak się dowiesz, że wszędzie na świecie karmi się krowy m.in. trawą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz